Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8225-044-2
Autor: Charles L. Whitfield
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Feeria

Zadbaj o swoje wewnętrzne dziecko to książka, która pomogła setkom tysięcy dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych odkryć swoje prawdziwe „ja” i wieść satysfakcjonujące życie.


Nie potrafisz doceniać własnych dokonań?

Doświadczasz wewnętrznej pustki i niewyjaśnionego smutku?

Nie umiesz mówić o swoich uczuciach?

Robisz wszystko, by pokazać światu, że dasz sobie radę?


Te trudności, najprawdopodobniej, biorą się z twojego dzieciństwa. Być może należysz do osób DDD, czyli dorosłych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, wśród których znajdują się osoby DDA, czyli: dorosłe dzieci alkoholików. Dysfunkcje w rodzinie mogą obejmować inne uzależnienia rodzica, niż alkoholizm, między innymi: pracoholizm, skłonność do stosowania przemocy i rozbudowanego systemu kar, zbytnią kontrolę, chłód emocjonalny, nadopiekuńczość i wiele innych.

Dziecko wychowane w takim domu wypracowuje obronne mechanizmy przetrwania, odcina się od własnych uczuć, blokuje w sobie radość oraz spontaniczność, zaprzecza własnej krzywdzie.

Zaopiekuj się zalęknionym i zranionym dzieckiem w sobie. Pozwól mu wyjść dojść do głosu i daj mu dorosnąć.

Doktor Charles L. Whitfield w trakcie wielu lat praktyki odkrył, że nawiązując relację ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możemy je uwolnić i usunąć trudności, które nas blokują. Dzięki przeżywaniu emocji i uleczeniu dawnych ran, przestajemy postrzegać teraźniejszość wyłącznie w kategoriach cierpienia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Charles L. Whitfield

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8225-044-2

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...