Zmysłowe Ciało
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62343-55-3
Autor: Hanna Łopuchow, Monika Jucewicz
EAN: 9788362343553
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Zmysłowe ciało

  Książkę tę adresujemy do pięknej, mądrej i wrażliwej współczesnej kobiety, która ceni estetykę swojego życia.

  Pragniemy pokazać naturalnie piękne ciało, funkcjonujące w harmonii z przyrodą, będące doskonałym naczyniem, zarówno dla pogodnego ducha, jak i twórczego umysłu. 3iękno kobiecego ciała ukazuje się bowiem w działaniu, ujawnia własny czar wdzięk nawet wówczas, kiedy nie odzwierciedla powszechnie przyjętych kanonów urody.
  Dbając o naturalne walory swojego ciała, zapewniamy sobie nie tylko wspaniały wygląd i dobry nastrój, ale dążymy także do równowagi całego organizmu, zdrowotnego dobrostanu i wewnętrznej akceptacji dla budujących emocji, które nadają kierunek naszym działaniom. Naturalna pielęgnacja ciała sięga po metody znane i sprawdzone, jest niezależna od sezonowych mód, które równie szybko przemijają, jak przychodzą.
  Wierzymy głęboko, że każda z nas może odnaleźć swój sposób na zachowanie niepowtarzalnego piękna, jakim została obdarowana przez naturę. Zastosowanie tego klucza w codziennej pielęgnacji ciała wymaga najpierw poznania siebie, swoich prawdziwych preferencji, a następnie nabycia umiejętności zaspokajania potrzeb zmysłowych i przeżywania silnych emocji.
  Podczas masaży z aromaterapią, które są nieodzowną metodą naturalnej pielęgnacji ciała, niektóre emocje mogą nas zaskoczyć. Nie obawiajmy się tego - jest to bowiem znak, że zmysły z niespodziewaną siłą ujawniają swoje długo tłumione potrzeby. Po prostu zawierzmy naszym zmysłom!

  W publikacji przedstawiamy zalety naturalnej pielęgnacji oraz sposoby i produkty wspierające funkcje biologiczne, zdolne do zaspokajania rzeczywistych, indywidualnych potrzeb ciała, postrzeganego jako nierozerwalna całość z emocjami i umysłem. Wskazujemy też naturalne sposoby rozwiązywania codziennych problemów w zakresie pielęgnacji, których przyczyną są niewłaściwe nawyki.

  Pragniemy, by czytelniczki, korzystając z naszych doświadczeń, znalazły swój sposób na satysfakcję z własnego ciała, wydobyły z niego cały potencjał zmysłowego piękna i osiągnęły harmonię wewnętrzną w zgodzie z naturą, realizując w praktyce myśl:

Żyj pięknie, zdrowo i pozwól tak żyć innym

Szczegóły

 • Autor: 

  Hanna Łopuchow, Monika Jucewicz

 • Objętość: 

  168

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  165x210

 • ISBN: 

  978-83-62343-55-3

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...