Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-710-1
Autor: Bridget Benson
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Zawsze będę przy tobie

Wsparcie od twoich bliskich, którzy przeszli na Drugą Stronę

   Jestem przekonana, że śmierć wcale nie oznacza końca, I ponieważ odkąd skończyłam trzy lata utrzymuję stały kontakt z bliskimi, którzy odeszli w Zaświaty. Jak się później okazało, ten niesamowity dar i umiejętność komunikowania się z duchami posiadała również moja matka, ojciec oraz ciotka Bridget. Chociaż na początku wydawało mi się, że moje rodzeństwo czuło i widziało to, co ja, wkrótce zrozumiałam, że byłam w błędzie. Przekonałam się o tym mając trzy lata, podczas mojego pierwszego doświadczenia ze światem pozazmysłowym. Byłam inna niż pozostali członkowie rodziny, niemający zdolności porozumiewania się ze zmarłymi, i tym samym, niebędący w stanie mnie zrozumieć.

   Zasadniczo, człowiek nigdy nie potrafi pogodzić się ze stratą bliskich - nawet, gdy posiada dar przewidywania przyszłych wydarzeń. Odejście ukochanej osoby zawsze zrywa fizyczną więź, na której do tej pory polegaliśmy. Ja do chwili obecnej utrzymuję duchowy kontakt z ojcem i Harrym, i jestem niezmiernie wdzięczna za ich obecność, wsparcie oraz nieustającą miłość, która ułatwi mi przetrwać kolejny dzień. Wierzę nade wszystko, że miłość jest nieśmiertelna i nawet śmierć nie jest w stanie jej przerwać.
   Niedługo po śmierci ojca przeprowadziliśmy się wraz z rodziną do Anglii. Tam zostałam pielęgniarką, żoną i matką. W 1990 roku postanowiłam zrezygnować z zawodu, by zająć się wyłącznie pracą w charakterze medium, ponieważ przez ciągłe kontakty z duchami nie mogłam pracować dalej jako pielęgniarka. Zaczęłam przyjmować ludzi z całego świata i prowadzić domowe seanse, a od lutego 2008 roku prowadzę swoją działalność w prywatnym gabinecie. Istotnie, robię dokładnie to, co Harry przepowiedział mi wiele lat wcześniej. To naprawdę niezwykła historia. Dokładam wszelkich starań, żeby ulżyć ludziom w cierpieniu i wzniecić nadzieję w sercach tych, którzy przychodzą, by zrzucić ciężar i pozbyć się smutku po stracie bliskiej osoby. Staram się utwierdzić ich w przekonaniu, że śmierć to jeszcze nie koniec. Tak naprawdę - to dopiero początek. Dlatego właśnie postanowiłam napisać tę książkę. Dzięki niej mogę przekazać nadzieję i pocieszenie oraz pomóc tym, którzy muszą pogodzić się z własną nadchodzącą  śmiercią lub śmiercią kogoś bliskiego.
   To, czym się zajmuję jest moją pasją - poznaję nowych ludzi, opiekuję się rodziną oraz utrzymuję nieustanny kontakt z moim ukochanym ojcem i innymi zmarłymi bliskimi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bridget Benson

 • Tytuł oryginału: 

  We Walk Beside You Always: Comforting Messages from Your Loved Ones in the Afterlife

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-710-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Stolba

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...