Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7482-711-9
Autor: Judy Landrieu Klein
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788374827119
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: eSPe

Wprowadzenie do książki

Dotknąć nieba Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem

   Mówi się, że jakie życie, taka śmierć. To powiedzenie okazało się w 100% prawdziwe w przypadku mojego męża Ber-niego, który w 2008 roku na dzień przed Wigilią doznał zawału serca i ostatnie trzy miesiące swojego życia spędził na oddziale intensywnej terapii. Całe życie Berniego było pełne dramatów i pasji. I to właśnie pociągało mnie w nim na samym początku, ale też niejednokrotnie podczas naszego dwudziestoczteroletniego małżeństwa doprowadzało mnie na skraj szaleństwa. Umieranie Berniego również było pełne dramatu i pasji - do tego stopnia, że personel medyczny, który opiekował się nim na oddziale intensywnej terapii, zaczął nazywać go „Cudownym Człowiekiem”.
   Przed wami opowieść o podróży Berniego do cudownej rzeczywistości odkrytej podczas ciężkiej choroby; podróży, która może zerwać zasłonę oddzielającą ziemię od nieba i pozwolić doświadczyć trochę nieba na ziemi. Oto historia „Cudownego Człowieka” - tak właśnie lekarze i pielęgniarki z czułością nazywali Berniego, ponieważ „umierał i zmartwychwstawał” tak wiele razy, że oczywiste dla wszystkich było, że doświadczał czegoś nie z tego świata.
   To jest zarówno historia Berniego, jak i moja własna. To jest również historia każdego z nas, ponieważ wierzę, że przeznaczeniem każdego człowieka jest doświadczenie chwały Bożej; chwały, która przebija się do zwykłej rzeczywistości, często w sposób niezwykły i w miejscu najbardziej nietypowym -na przykład poprzez odciśnięcie widocznego śladu w naszych ciałach lub niedostrzegalne przeobrażenie naszych serc, bo tak właśnie się stało w naszym przypadku. Co więcej, my nie tylko mamy być świadkami Bożej chwały; naszym zadaniem jest tę chwałę unieść. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy jesteśmy wystarczająco mocni, aby wziąć na siebie tak wielki ciężar, ponieważ przeszywająca chwała Boża czasami może stać się ciężarem nie do wytrzymania, o czym ja i Bernie przekonaliśmy się wielokrotnie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Judy Landrieu Klein

 • Tytuł oryginału: 

  Miracle Man

 • Liczba stron: 

  311

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7482-711-9

 • Tłumacz: 

  Maciej Piątek

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...