Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-729-9
Autor: Bruce Moen
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788375797299
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Ze Wstępu do książki Podróże do życia po śmierci

Podróże do Życia po Śmierci jest moją trzecią książką z tej serii, kontynuacją sprawozdania z badań krainy Życia po Śmierci, które zacząłem w roku 1992 w Instytucie Monroe, kiedy to brałem udział w sześciodniowym programie Linia Życia. Wtedy właśnie poznałem techniki badania: lokalizowanie i towarzyszenie niedawno zmarłym, którzy zagubili się lub utknęli gdzieś po drodze z powodu takich, a nie innych okoliczności swojej śmierci lub takich, a nie innych przekonań. Pierwsze dwie książki, Podróże w Nieznane i Podróż poza wszelkie wątpliwości, opowiadają o tym jak nauczyłem się podstawowych technik. Książka Podróże do życia po śmierci, którą właśnie trzymasz w rękach opowiada o tym, jak nauczyłem się przekraczać te podstawy.
Podróż poza wszelkie wątpliwości kończy się odejściem Trenera, niefizycznej części mnie samego, którą niektórzy mogą nazywać Przewodnikiem. To przyjaciel, który pomógł mi dowiedzieć się więcej o kramie Życia po Śmierci, towarzysząc mi w moich podróżach. W grudniu 1995 odzyskanie ojca mego bliskiego przyjaciela Joego doprowadziło do czegoś, co nazywam moim doświadczeniem z Punkym. To przeżycie w końcu wyeliminowało wszelkie wątpliwości, jakie jeszcze miałem co do istnienia krainy Życia po Śmierci. W ciągu dwóch dni od doświadczenia z Punkym, mój przyjaciel Trener zniknął. Jeszcze przez jakiś czas zdawało mi się, że jestem w kontakcie z jakimś nowym Przewodnikiem, ale potem i on odszedł. Czułem się samotny i zagubiony; przez cały następny miesiąc dryfowałem na wodach depresji i opłakiwałem jego utratę.
Lecz kilka tygodni przedtem zapisałem się na najnowszy program zorganizowany przez Instytut Monroe, Exploration 27, ostatni program, który stworzył Robert Monroe. Miał on pomagać w dalszych badaniach Focusa 27, obszaru w Życiu po Śmierci, wychodzić poza granice terenu dostępnego podczas odzyskiwań. Mówiło się również o odkrywaniu Focusa 34/35, obszaru świadomości nazywanego Zgromadzeniem w drugiej książce Monroe'a, Dalekie podróże. Na tym obszarze możliwy jest rzekomo kontakt z przedstawicielami inteligencji zamieszkujących inne części naszego Wszechświata. Przed odejściem Trenera byłem podekscytowany możliwością podróżowania poza kolejny horyzont; potem jednak nic już mnie nie interesowało. Przez dwa miesiące nie potrafiłem nawiązać żadnego kontaktu w świecie niefizycznym. Kilka tygodni przed rozpoczęciem programu Exploration 27 zacząłem się zastanawiać nad tym, czy może właśnie tam spotkam nowego Przewodnika. Zacząłem program z nadzieją, że dzięki niemu będę mógł jakoś na nowo połączyć się z samym sobą i znów poczuć się całością.
Jako że jest to już trzecia książka z serii Badanie Życia po Śmierci, niektóre terminy mogą być nowemu czytelnikowi nieznane. Wiele z nich znajduje się w Aneksie C, a kiedy się na nie natkniesz podczas czytania, może zechcesz spojrzeć do Słownika na końcu książki. Pełniejsze zrozumienie osiągniesz rzecz jasna czytając Podróże w Nieznane i Podróż poza wszelkie wątpliwości, pierwsze dwie książki z tej serii.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bruce Moen

 • Tytuł oryginału: 

  Voyages into the Afterlife (Exploring the Afterlife)

 • Liczba stron: 

  357

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-729-9

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...