Wczytuję dane...
KOD: 445185
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788372438553
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: RM
WARTO ZROZUMIEĆ CHOROBĘ, ABY ŚWIADOMIE I SKUTECZNIE SIĘ LECZYĆ
Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Gdy zaczynałam pracę w poradni rodzinnej, nie spodziewałam się, że tak często będę przyjmować pacjentów z chorobą Hashimoto. Wiele informacji na temat tego schorzenia można znaleźć w Internecie. Niestety bywają one nieprawdziwe, wprowadzają pacjentów w błąd lub są niezrozumiałe. Z kolei podczas wizyty u lekarza zwykle brakuje czasu na rozwianie wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez chorych.
Właśnie z myślą o nich powstała ta książka.
W poradniku w prosty i rzetelny sposób przedstawiłam najważniejsze informacje na temat choroby Hashimoto. Dowiesz się z niego między innymi:
jak przebiega choroba Hashimoto i jakie może mieć powikłania,
jak leczyć chorobę Hashimoto i czy można się od niej całkowicie uwolnić,
jaką dietę stosować,
jak pokonać trudności związane z chorobą, gdy planuje się ciążę.
Katarzyna Ślubowska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W 2004 roku rozpoczęła pracę w Klinice Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W toku ścieżki zawodowej i naukowej uzyskała dwie specjalizacje (z interny i nefrologii) oraz tytuł doktora nauk medycznych. Od 2017 roku jej głównym miejscem pracy jest poradnia rodzinna. Jest cierpliwym, wsłuchującym się w pacjentów lekarzem.

Detale

 • Autor: 

  Katarzyna Ślubowska

 • Format: 

  234x190 mm

 • Ilość stron: 

  136

 • ISBN: 

  9788372438553

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy