Wczytuję dane...
KOD: 83-87863-27-0
Autor: Richard Webster
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8387863270
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

      Nowe Wydanie 2023 r.       

 W miarę pogłębiania się twojej wiedzy o aurze, twoje życie się zmieni. Pogłębisz zainteresowanie kolorami, zaczniesz dostrzegać więcej piękna wokół siebie i będziesz się zastanawiać, jak mogłeś się dotąd bez tego obejść. Badanie aury jest fascynującym zajęciem, które poszerzy twoje horyzonty i pozwoli ci pomagać zarówno innym, jak i sobie.
   Pamiętaj, że istnieje wiele błędnych poglądów na temat aury. Czasami będziesz źle rozumiany. Niektórzy ludzie uważają aurę za halucynacje. Inni sądzą, że to dzieło szatana. Oczywiście są i tacy, którzy widzą w niej rękę Boga. Spotkasz osoby, którym się będzie wydawać, że postrzegasz aurę przez cały czas i wokół każdego. Niektórzy będą twierdzili, że umiejętność ta daje ci niezasłużoną przewagę nad innymi.
   Bądź wyrozumiały dla ludzi, którzy będą kpić z twojej zdolności widzenia i interpretowania aury. Z czasem, jeśli nie w tym wcieleniu to w następnym, odkry ją prawdę o tym zjawisku.
Oby twoje życie było przepełnione wszystkimi bar wami tęczy.

   Odczytywanie aury jest bardzo osobistym doświadczeniem zarówno dla tego, który czyta, jak i jego klienta. Ludzie nie mogą nic ukryć przed tobą. Nawet jeśli kłamią bardzo przekonująco, zdołasz zobaczyć prawdę w ich aurze. Wiele osób odczuwa potrzebę kłamstwa, by dodać sobie znaczenia. Rzadko podważam to, co mówią, chociaż aura wskazuje na coś zupełnie innego. Nie zapominam jednak o ich mijaniu się z prawdą, udzielając im rad.
   Czytanie aury może dawać dużo zadowolenia, szczególnie gdy widzisz, jak ludzie rozwijają się w wyniku twoich rad. Zacznij od bardzo krótkich seansów. Poproś przyjaciół i znajomych, by cię informowali o dokładności twoich uwag. Bez trudu znajdziesz chętnych, z którymi będziesz mógł ćwiczyć. Gdy ludzie usłyszą, że czytasz aurę, sami będą się do ciebie zgłaszać. W miarę nauki, gdy będziesz coraz lepszy w tym, co robisz, przedłużaj swoje seanse. Odczytywanie aury, które wykonuje się „dla rozrywki", trwa około pięciu minut i jest raczej powierzchowne. Natomiast pełny odczyt często zajmuje nawet godzinę.
   Czytanie aury może być bardzo wyczerpujące emocjonalnie. Musisz się uwolnić od wszystkich negatywnych myśli i emocji, przejętych przypadkiem od ludzi, których aurę odczytujesz. Mnie po długim seansie pomaga zamknięcie oczu i kilka głębokich oddechów. Wydychając powietrze, mówię sobie „zrelaksuj się i zapomnij". Na koniec wyobrażam sobie, że otacza mnie ochronna aura. Postępując w ten sposób, potrafię czytać aurę przez cały dzień i pod wieczór nadal czuć się świeży i pełen energii.
   Taka ochrona samego siebie to ważna sprawa, jesteś to winien sobie i innym. Czasami ludzie będą ci opowiadać niezwykle tragiczne i smutne historie. Ich negatywne nastawienie i gorycz mogą mieć na ciebie wpływ, przygnębiając cię i pozbawiając energii. Powinieneś utrzymać pozytywne spojrzenie na świat i zachowywać dobre zdrowie, by w miarę swoich możliwości pomagać każdemu, kto cię o to poprosi.
   Musisz się również nauczyć, jak być zaangażowanym i troskliwym, a jednocześnie zachować pewien dystans. Tę umiejętność muszą opanować również lekarze i pielęgniarki. Nie wolno ci angażować się uczuciowo w problemy twoich klientów. Chcąc odnosić sukcesy w czytaniu aury, musisz być współczującym człowiekiem, nie możesz jednak przyjmować kłopotów innych ludzi za swoje. Twoim obowiązkiem jest pomagać ludziom najlepiej, jak potrafisz, ale również dbać o siebie.
   Jeśli będziesz tak postępować, uda ci się wesprzeć wiele osób. To cudowne uczucie wiedzieć, że ludzie przychodzą do ciebie, czasami po latach, by powiedzieć, jak bardzo im pomogłeś. Odczytywanie aury może być bardzo wdzięcznym zajęciem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Webster

 • Tytuł oryginału: 

  Aura Reading for Beginners: Develop Your Psychic Awareness for Health & Success

 • Liczba stron: 

  174

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87863-27-0

 • Tłumacz: 

  Irena Stąpor

 • Rok wydania: 

  1999

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...