Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-846-7
Autor: Gerhard Klügl, Tom Fritze
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373778467
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Medycyna kwantowa. Chirurgia aury - usuwanie źródła choroby

   Chirurgia aury jest komplementarną drogą uzdrawiania, którą trzeba brać na poważnie, odcieniem w palecie możliwości terapii. Nie chcę, aby moim pacjentom zabrakło tej drogi i dlatego ciągle wysyłam ich w podróż, gdy jestem zdania, że długości fal są zgodne.

dr med. Hermann Stephan

   Uzdrawianie duchowe jest prawdziwym fenomenem, udokumentowanym tysiąc razy i potwierdzonym przez wysokich rangą naukowców jako tak zwane spontaniczne uzdrowienie. Te cudowne uzdrowienia zdarzają się naprawdę, niezależnie od tego, czy wierzy się, iż uzdrawiająca energia sprawia, że wrzody się kurczą, a nawet dochodzi do odrastania organów, że w naszej aurze nosimy karmiczne węzły z naszego przeszłego życia albo że duchowe zjawiska mają wpływ na zdrowie i wiele więcej. Na szczęście nie trzeba koniecznie rozumieć uzdrowienia, aby do niego doszło.

   Większość lekarzy akademickich czuje się zagrożona przez wzrastającą liczbę homeopatów, osób uzdrawiających za pomocą energii, terapeutów biofizykalnych i innych alternatywnych uzdrowicieli, dlatego nie biorą ich na poważnie. Tym bardziej ignorują metody terapeutyczne, które są stosowane w medycynie alternatywnej i traktują niedające się wyjaśnić uzdrowienia tylko jako przypadkowe wydarzenia. Przy tym właśnie te cudowne fenomeny byłyby szansą, aby bardziej przybliżyć się do tajemnic natury oraz osiągnąć głębsze zrozumienie uzdrowienia i ostatecznie również do ugruntowania współczesnej medycyny. Niestety, jednak zbyt często poprzysięga się wierność jedynie oficjalnym prawdom i nie akceptuje się żadnego wyjątku od tej reguły – bo każdy wyjątek potwierdza tylko, że reguła nie dotyczy wszystkich przypadków. W ten sposób fenomeny związane z uzdrawianiem pozostają w znacznym stopniu niezbadane, a alternatywne formy terapii są odrzucane jako nienaukowe i niepotwierdzone. A jak jest ze spontanicznymi uzdrowieniami, które jednak niewątpliwie mają miejsce? Co z niedającymi się łatwo wyjaśnić cudownymi wyczynami ciała, jak przeżycie przy odżywianiu się światłem i wielomiesięcznym unikaniu przyjmowania wody i pożywienia? Co ze zdolnością doprowadzania do równowagi energii życiowej chi w ciele za pomocą akupunktury, wbrew wszystkim zasadom fizyki Newtona? Co z osteopatią, reiki, nakładaniem dłoni, uzdrawianiem za pomocą magnesów, uzdrowieniom dzięki modlitwom – i tak dalej… …co z ponad 2000 uzdrowień dokonanych poprzez chirurgię aury Gerharda Klügla?

   Współczesna medycyna energetyczna i kwantowa wychodzi z założenia, że materia i energia są powiązane i że na ciało fizyczne może wpływać energetyczny duch. Energia duchowa w formie myśli, przekonań i wzorów steruje procesami zachodzącymi wewnątrz organizmu za pomocą mózgu.

   Uzdrowienie według najnowszych odkryć nigdy nie jest tylko i wyłącznie powrotem do zdrowia na poziomie czysto cielesnym, ale zawsze jest procesem holistycznym, który obejmuje całego człowieka ze wszystkimi elementami fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Jednak jak „działa” uzdrowienie? Czy wewnętrzna przemiana jest jasną wiadomością duszy? Czy ostatecznie to ona decyduje, co samoistnie dzieje się w ciele? Czy istnieją duchowe siły uzdrawiania, które w wizjach i snach pojawiają się w postaci obrazów? A jeśli tak, czy można z tych obrazów uczynić receptę?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gerhard Klügl, Tom Fritze

 • Tytuł oryginału: 

  Quantenland: Ein Leben als Aurachirurg

 • Liczba stron: 

  220

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-846-7

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...