Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-747-2
Autor: Cyndi Dale
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788381717472
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kundalini Boska energia w Twoim życiu

    Wyobraź sobie, jak otwierają się drzwi – drzwi, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałeś. Zza drzwi dociera do ciebie struga światła, z trudem udaje ci się złapać oddech ze zdziwienia. Czym jest to światło? Skąd pochodzi? Co powinieneś z nim zrobić?
Nie jesteś pewien, jednak odczuwasz natychmiastowe zmiany w ciele. Czy to światło jest sekretną, błyskawiczną dietą, dodatkowym-kieszonkowym, sercem bijącym w tym samym rytmie? Czy wydaje ci się, że to wskazówka do lepszego życia seksualnego? Rumienisz się.    Poza pragnieniem świętowania, wzięcia udziału w gali życia, dostrzegasz również narastającą potrzebę, którą mógłbyś nazwać wyłącznie duchową. Jedyny sposób, w jaki można to opisać jest taki: i czujesz się wezwany. Czujesz się powołany przez świętych, którzy obserwują twoją energię i znają twoją prawdziwą duszę. Jest coś niezmiernie ważnego, co musisz zrobić na tej planecie, a to światło pomoże ci to osiągnąć.
    Rozglądasz się, nie będąc pewnym czy chcesz, aby ktokolwiek dostrzegł efekty twojej przemiany, zwłaszcza ci, którzy „kopią pod tobą dołki”. Jak wytłumaczysz tę poprawę swoim przyjaciołom i bliskim, a co ważniejsze samemu sobie? W trakcie poszukiwania odpowiedzi, w końcu spojrzałeś na drzwi. Tak, widnieje na nich napis: KUNDALINI.
   Czymkolwiek ono jest, chcesz tego więcej.
   Każdy tego pragnie – i pragnął – odkąd zaczął się czas. Któż nie chciałby poznać sekretu długowieczności, zdrowia, mądrości oraz, tak, spełnienia seksualnego? Niezależnie od tego, czy przekroczyłeś próg kundalini, czy dopiero stoisz przed jej bramą, znajdujesz się w świetle, w energii, niebiańsko zainspirowanej, starożytnej mocy, która była centralnym punktem każdego społeczeństwa duchowego w historii świata.
   Kundalini znana była od dawna jako niebiańska moc i klucz do oświecenia oraz sekretny klucz do przyjemności cielesnych radości. Najlepsze jest to, że nie musisz wspinać się po schodach do nieba, aby odnaleźć wejście. Aby uzyskać jej moc, nie musisz przestrzegać zbiorów poszczególnych ksiąg ani też czekać aż śmierć odegra swoją rolę. Musisz tylko odnaleźć środek siebie samego, a twoje dzikie, niebiańskie światło stanie się czystsze. Musisz zaprosić tę „energię od bogów” do rozświetlenia własnej siły życiowej.
   Gdybyś mógł w pełni wykorzystać moc kundalini, siłę życiową, która się w niej kryje, co mógłbyś zrobić? Mógłbyś schwytać wszystkie gwiazdy i przyciągnąć je do Ziemi, zasadzić swoje marzenia w żyznej glebie i wyhodować miłość, śmiać się do wiatru i uzdrowić świat. Mógłbyś napisać swoje imię na wodzie, stworzyć swoje życie oraz śpiewać wraz z niebiosami.

   Wzbudzanie kundalini może powodować różne fizyczne efekty takie jak uczucie gorąca, zimna, mrowienie, dreszcze lub nawet delikatne wyczuwanie fal wibracji. Może ono również spowodować powstanie wielu niefizycznych reakcji, takich jak rozkosz duchowa, zachowania altruistyczne, potrzeba zmian życiowych bądź niespodziewane zachowania i możliwości: od śpiewania po zdolności psychotroniczne. Kundalini może również wywoływać reakcje tradycyjnie uznawane za problemy fizyczne lub psychiczne. Gdy nasza reakcja na wzrost kundalini stanie się zbyt stresująca, niewygodna, czy nawet bolesna, musimy sięgnąć po pomoc, aby zwolnić lub złagodzić proces powstawania kundalini. Rozdział trzeci opisuje różne symptomy i efekty budzenia kundalini oraz sugeruje, jak sobie z nimi radzić.
   Kundalini może powstać niemal natychmiast, bez naszej wiedzy. Możemy jednak wspomóc przebudzenie kundalini poprzez świadomą praktykę, używając zachodnich a nawet wschodnich technik, które prowadzą moc kundalini coraz wyżej. Możemy wziąć udział w ceremonii, otrzymując dar niebiańskiego światła poprzez transmisję od guru. Może ono wystrzelić w górę tylko po to, aby po chwili znów opaść w dół, zapierając nam dech w piersiach. Może też osiągnąć szczyt, osiąść na nim i zapaść w sen. Możemy spędzić całe życie, patrząc błagalnie na zegarek, w oczekiwaniu na przebudzenie kundalini; możemy również urodzić się z częściowym lub całkowitym dostępem do tej kobiecej siły. Nie każdy doświadcza rozbudzenia kundalini, nie każdy potrzebuje tego doświadczenia. Niektóre osoby posiadają już mądrość, która jest im pisana. Możliwe są również przypadki, w których kundalini osiągnie efekt odwrotny od zamierzonego. Rozdziały czwarty, szósty oraz siódmy odkrywają tajemnicę przebudzenia kundalini i przygotowują na jego powstanie, jeżeli jest ci ono pisane, będziesz miał czas oraz wiedzę na przygotowanie swojego „ogrodu” na przyjęcie tego niebiańskiego węża w najprostszy i najprzyjemniejszy sposób.
   Bądź jednak świadom tego, że nie istnieje zły sposób przyjęcia kundalini. Niebo wie co jest dla nas najlepsze oraz niezbędne i właśnie to nam oferuje.

Co kundalini może zrobić dla ciebie

     Tajemnicza, magiczna, fzyczna, święta, oświecająca oraz ucząca moc kundalini istnieje wyłącznie z jednego powodu: aby jej używać. Istnieje po to, aby wykorzystywać ją w codziennym życiu w celach zdrowotnych, w związkach oraz w pracy. Jest niebiańskim światłem, które oświeca to, czym jesteś i wszystko, co robisz. Kundalini jednoczy wszystkie aspekty twojego bytu, twoje życie łączy zaś ze wszelkimi innymi bytami. Można by powiedzieć, że uczestniczenie w kundalini jest niczym picie wina ze wspólnego, świętego kielicha komunijnego.
   Odkąd wypowiedziałam niepewne i zalęknione „tak” na gościnne zaproszenie kundalini, widzę, jak ta energia odmienia moje życie. Pewnego razu skupiłam całą moją moc kundalini na napisaniu pięciuset stronicowej książki w ciągu trzech miesięcy. Zatrudniłam ją, aby przepędzała wszelkie słabości i „widzi mi się”, korzystam więc z niej do tej pory, by dać sobie radę z dwoma synami, pięcioma zwierzakami oraz z domem, który sam się nie posprząta. Jako osoba uzdrawiająca energią oraz doradca intuicyjny, pełna podziwu przyglądałam się, jak kundalini wypełnia obietnicę złożoną moim klientom. W widziałam, jak mężczyzna umierający na cukrzycę został uzdrowiony w ciągu jednej nocy; oraz jak inny klient, bezrobotny przez sześć miesięcy, zaczął dobrze zarabiać.
   Najgłębszymi darami otrzymanymi za pomocą aktywacji kundalini są między innymi:

 • Dążenie do natychmiastowej poprawy zdrowia.
 • Uświetnienie energii seksualnej oraz jej świętej siły.
 • Kultywowanie samokontroli.
 • Zamiana pokus w radosne poczynania.
 • Uzdrawianie starych problemów.
 • Zaproszenie do integralności.
 • Uczucie powołania.
 • Powalająca pewność siebie.
 • Zwiększona świadomość, akceptacja oraz pokochanie potrzeb swojego ciała, od tych podstawowych poprzez potrzeby seksualne po potrzeby dietetyczne.
 • Otrzymanie i wzmocnienie darów psychicznych.
 • Jedność z Niebieskim.


   Niezwykłym jest fakt, że my wszyscy posiadamy tę energię. Antyczna wiedza płynie w naszych żyłach, podobnie jak mądrość, która potraf odebrać oraz odpowiedzieć na zawołanie znajomej nam mocy. Wkrótce zrozumiesz kundalini i przeprowadzić ją ścieżką pomiędzy niebem a ziemią, zrozumiesz ją po to, aby korzystać z jej darów.
   Celem książki Kundalini Boska energia w Twoim życiu jest przyniesienie ci tak niezmiernie ważnego zrozumienia oraz pomoc w połączeniu klasycznych i tradycyjnych nauk kundalini z potrzebami, które rodzą się w tej chwili; książka Kundalini Boska energia w Twoim życiu odkrywa również sposoby na złagodzenie wyzwań zawartych w tej intensywnej magii. Pokażę ci też, jak korzystać z twojej własnej przemiany. Źródła, z których czerpałam wiedzę, to nie tylko starożytne księgi, wiedza przekazana mi przez znanych mistrzów kundalini czy też źródła naukowe, lecz również doświadczenia zdobyte przeze mnie i moich klientów. Gdybym tylko była wystarczająco odważna, śmiałabym wierzyć, że czasami otrzymuję instrukcje od samej mocy kundalini. To właśnie energia kundalini w swojej fizycznej i niezwykle specyficznej postaci jest również częścią żywego ognia, który nazywamy Niebieskim.
     Niebiańskie światło pulsuje w każdym z nas, przemawiając do nas i przez nas, rozpalając pochodnię w najciemniejszych momentach, przynosząc radość i miłość w najbardziej wzruszających chwilach. Wtedy gdy kundalini oświeca ci drogę, wiesz, że ona sama z chęcią podzieli się z tobą swoją mocą, będzie źródłem inspiracji, które wprowadza różnice, pomiędzy „normalnym” życiem a życiem niebiańskim.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Cyndi Dale

 • Tytuł oryginału: 

  Kundalini Divine Energy Divine Life

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-593-0

 • Tłumacz: 

  Martyna Chwaszczewska

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...