Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-5547-7
Autor: Barbara Brennan
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788324178254
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Amber

Wprowadzenie do książki

Dłonie pełne światła

Podręcznik uzdrawiania energią

Dłonie pełne światła" to książka autorstwa Barbary Ann Brennan, która wprowadza czytelnika w świat uzdrawiania i pracy z energią życiową. Autorka, uzdrowicielka i nauczycielka Reiki, prezentuje w swojej książce szeroki wachlarz technik i metod pracy z energią, które pomagają w uzdrawianiu ciała, umysłu i ducha.

Książka ta jest napisana w sposób przystępny, zrozumiały dla każdego, kto interesuje się tematem uzdrawiania energetycznego. Autorka przedstawia wiele praktycznych przykładów, ćwiczeń oraz opisów przypadków, które pomagają czytelnikom lepiej zrozumieć ideę uzdrawiania energetycznego.

"Dłonie pełne światła" to pozycja, która jest przydatna zarówno dla osób zainteresowanych rozwijaniem swojej wrażliwości energetycznej, jak i dla tych, którzy chcą nauczyć się, jak pomagać innym. Książka ta zawiera praktyczne wskazówki, które pomagają zwiększyć świadomość własnej energii i umiejętności pracy z nią.

Barbara Ann Brennan przedstawia w swojej książce wiele wartościowych informacji dotyczących energii, ciała energetycznego, aur, czakr i wielu innych elementów, które składają się na pojęcie uzdrawiania energetycznego. Dzięki tej książce czytelnicy mogą odkryć w sobie siłę uzdrawiania, a także nauczyć się jak wykorzystać swoją energię do pomocy innym.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Barbara Brennan

 • Tytuł oryginału: 

  Hands of Light: A Guide to Healing Through the Human Energy Field

 • Liczba stron: 

  400

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-241-5547-7

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...