Wczytuję dane...
KOD: 978-83-917346-1-2
Autor: Baird T. Spalding
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788391734612
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Head Republic

Pakiet książek

Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu Tom I-III Tom IV-VI

Pakiet dwóch książek Bairda T. Spaldinga:

 • Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu Tom I-III
 • Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu Tom IV-VI

   Baird T. Spalding, którego nazwisko stało się legendą w kręgach metafizyków pierwszej połowy dwudziestego wieku, odegrał przełomową rolę w przedstawianiu zachodniemu światu dalekowschodnich mistrzów, wielkich nauczycieli którzy wytyczają szlaki i służą za przewodników po krętej ścieżce przeznaczenia ludzkiego. Niezliczona ilość korespondencji napływającej do wydawców z całego świata, świadczy o niezwykłej pomocy, jaką stanowi dla każdego człowieka głębokie przesłanie niezwykłych dzieł Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu.
   Wielu poszukiwaczy Prawdy przez ostatnie lata zgłębiło i rozpowszechniło nauki w nich zawarte, mając nadzieję przekazania odkrytej wiedzy do wszystkich zakątków świata. Tego właśnie sposobu użyli mistrzowie w szczególnym celu - ukazaniu i objaśnieniu ludzkości wielkiej Zasady i wielkiego Prawa życia, gdyż jak powiedział Jezus: „Rzeczy, które ja czynię i wy czynić będziecie, i jeszcze większe od tych czynić będziecie”.
   Na dzieło Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu składa się sześć tomów, które są zbiorem zapisów autora z dokonanych odkryć, doświadczeń i obserwacji oraz nauk, które otrzymał od mistrzów w czasie pobytu na Dalekim Wschodzie. Część dzieła jest zapisem wykładów i rozmów jakie Baird Spalding prowadził ze słuchaczami, udzielając odpowiedzi na pytania dotyczące nadzwyczajnych zjawisk, nauki i życia mistrzów oraz działalności jaką te niezwykłe osoby wykonywały. Całość wzbogacają archiwalne zdjęcia i listy, jakie po sobie pozostawił autor.
    Zarówno odbiór jak i ocenę dzieł Bairda Spaldinga pozostawiamy swobodnemu uznaniu Czytelników. Nie da się bowiem jednoznacznie określić jak głęboki wpływ wywierają one na czytających. Mamy tylko nadzieję, że staną się inspiracją nie tylko do rozmyślań ale też praktyki.
   Na formę i stylistykę języka polskiego, zastosowaną w niniejszym przekładzie, miał wpływ okres powstania oryginalnych zapisów autora (sięgający 1894 roku], których swoisty styl i terminologię staraliśmy się zachować, by oddać pierwotne przesłanie dzieła i niezwykłą atmosferę ówczesnych wydarzeń.

Niniejsze dzieło wydano w formie dwóch książek:

 • Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu, tom I-III
 • Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu, tom IV-VI

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Baird T. Spalding

 • Tytuł oryginału: 

  Life and Teaching of the Masters of the Far East vol 1-5 vol 6

 • Liczba stron: 

  320, 368

 • Wymiary: 

  165x230

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-934872-4-0, 978-83-934872-5-7

 • Tłumacz: 

  B. Włodarz, R.Sowa

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...