Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-724-8
Autor: Lumira
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sekret pełnego uzdrowienia

Rewolucyjne sposoby na samouzdrowienie i regeneracjęuzdrowią twoją codzienność

  Każdy człowiek jest z natury doskonały dobry i w pełni zdrowy. Choroba pojawia się wyłącznie wtedy, gdy wypadamy z wrodzonej harmonii. Autorka prezentuje innowacyjne i dotąd niepublikowane techniki uzdrawiania duchowego, dzięki którym możesz przywrócić równowagę ciała, umysłu i duszy.

   Każdy człowiek jest z natury doskonały dobry i w pełni zdrowy. Choroba pojawia się wyłącznie wtedy, gdy wypadamy z wrodzonej harmonii. Autorka prezentuje innowacyjne i dotąd niepublikowane techniki uzdrawiania duchowego, dzięki którym możesz przywrócić równowagę ciała, umysłu i duszy. Poprzez uzdrawianie w piątym wymiarze, odtruwanie i harmonizację ciała oraz świadome eliminowanie określonych objawów szybko odczujesz ulgę. Dowiesz się, jak uzdrawiać poszczególne organy. Lumira prezentuje również metody kontrolowania myśli, oczyszczania i aktywizacji czakr oraz tworzenia w sobie świętej przestrzeni. Prostym językiem objaśnia podstawy medycyny świetlnej, channelingu i widzenia aury.

Lumira dorastała w Kazachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, którą poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom, jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kine-zjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą holistycznie pojmowanemu zdrowiu. Prowadzi seminaria w kraju i za granicą oraz jest autorką wielu książek, m.in. bestsellerów Odmładzanie organizmu i Odkryj w sobie źródło zdrowia.

Szczegóły

 • Autor: 

  Lumira

 • Objętość: 

  248

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-7377-724-8

 • Tłumacz: 

  Kamila Petrikowska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...