Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-574-7
Autor: James Breakwell
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375155747
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Otwarte

Rodzice, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki, chcą, abyś uwierzył, że im ciężej pracujesz, tym lepsze będzie Twoje dziecko. To kłamstwo, które się teraz kończy.

Prawda jest taka, że większość dzieci będzie fajnymi, ale normalnymi ludźmi, bez względu na to, co robisz. Dlatego równie dobrze możesz osiągnąć swój cel najłatwiejszą możliwą drogą. Celem "minimalnego rodzicielstwa" jest przekształcenie dziecka w funkcjonalnego dorosłego przy minimalnym wysiłku ze strony supermamy i tatusia.

Jeśli zrobisz to dobrze, twoje dziecko nie będzie w lepszej ani gorszej sytuacji niż inne dzieci, ale ty będziesz mieć więcej wolnego czasu. To cenniejsze niż wszystkie trofea uczestnictwa na świecie.

W książce "Jak sobie odpuścić. (Nie)poradnik rodzicielski" James Breakwell, ekspert od rodzicielstwa, nauczy cię, jak przestać się martwić i zaakceptować przeznaczenie dziecka. Aby jednak pokonać tą drogę, będziesz musiał przezwyciężyć swoje dziecko, innych rodziców i samego siebie, którzy będą naciskać na ciebie, abyś robił więcej, niż jest to absolutnie konieczne. Szczerze mówiąc, czytając dalej ten opis, już i tak za bardzo się starasz. Ale nie przestawaj teraz. Jesteś dokładnie tą osobą, która potrzebuje tej książki.

Detale

 • Autor: 

  James Breakwell

 • Format: 

  206x138x28 mm

 • Ilość stron: 

  320

 • ISBN: 

  9788375155747

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy