Wczytuję dane...
KOD: 978-83-205-4610-1PAK
Autor: Hulda Clark, Babary Kazany
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: MCP

Pakiet 2 książek

Zanurz się w fascynującym świecie zdrowia i dobrostanu dzięki temu wyjątkowemu pakietowi dwóch inspirujących książek. "Kuracja życia metodą dr. Clark" oraz "Porady naturoterapeutki Barbary Kazany" to kompendium wiedzy, które zapewnią Ci nie tylko cenne informacje na temat Twojego zdrowia, ale również praktyczne wskazówki dotyczące utrzymania równowagi organizmu. To niepowtarzalna szansa na transformację Twojego życia poprzez proste, naturalne metody dbania o siebie.

"Kuracja życia metodą dr. Clark": Dr. Hulda Clark, ceniona autorka i naukowiec, podzieliła się swoim niezwykłym podejściem do zdrowia w tej przełomowej książce. Odkryj tajniki oczyszczania organizmu, eliminowania toksyn i wspierania naturalnych procesów regeneracyjnych. Dr. Clark prezentuje czytelny i przystępny sposób na osiągnięcie optymalnego zdrowia, kładąc szczególny nacisk na aspekty środowiskowe i detoksykację.

"Porady naturoterapeutki Barbary Kazany": Barbara Kazana, doświadczona naturoterapeutka, w swojej książce oferuje praktyczne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i utrzymania równowagi energetycznej. Dzięki swojemu holistycznemu podejściu, autorka przedstawia skuteczne metody wspierania organizmu przy użyciu naturalnych środków, diety i technik relaksacyjnych. Znajdziesz tu również praktyczne porady dotyczące pielęgnacji ciała i utrzymania harmonii w codziennym życiu.

To połączenie dwóch unikalnych perspektyw na zdrowie daje Ci kompleksowe narzędzia do osiągnięcia pełnego dobrostanu. Zainwestuj w swoje zdrowie już dziś i odkryj, jak proste zmiany mogą wpłynąć pozytywnie na całe Twoje życie. "Żyj Zdrowo z Dr. Clark i Barbara Kazana" to nie tylko książki - to drogowskaz do lepszego, bardziej harmonijnego życia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Hulda Clark, Babary Kazany

 • Liczba stron: 

  472, 113

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2020

Szablony produktu

 • Stan: 

  Nowy

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...