Wczytuję dane...
KOD: 978-83-960099-0-6
Autor: Bors Bołotow
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

   Dzisiaj każdy z nas powinien zrozumieć, że odmłodzenie naszego organizmu jest ściśle związane z jego oczyszczeniem. I nie jest to związane z obecną modą, ale ze świadomą koniecznością.

   Uczeni udowodnili współzależność stanu zdrowia z psychicznym stanem człowieka. Jeśli w wątrobie, czy pęcherzyku żółciowym I jest piasek lub kamienie, to człowiek często się złości. Jeśli w sercu, w naczyniach krwionośnych znajdują się blaszki cholesterolowe, a w jelicie cienkim odpady przemiany materii, to powstają szkodliwe dla niego uzależnienia-palenie, alkoholizm, narkomania. Przy nagromadzeniu szkodliwych odpadów w żołądku, śledzionie - człowieka nawiedzają lęki. Przy „zabrudzonych" płucach lub jelicie grubym - powstaje smutek. Gdy w nerkach, pęcherzu moczowym, drogach moczowych znajduje się piasek lub kamienie - człowiek poddaje się strachowi. I wielu ludzi żyje z tym ciągle i ciągle.

  Rozumiejąc i przyjmując system życia „według Bołotowa" nie tylko świat stanie się inny, ale i zmieni się sam człowiek i to w tym lepszym aspekcie.

  W dzisiejszych czasach wielu proponuje swoje systemy oczyszczenia, jednak każdy powinien wybrać dla siebie to, co jest mu niezbędne, konieczne. I uświadomić sobie, w jakim celu i dlaczego będzie on to robić.

   W książce Złote zasady zdrowia, Bors Bołotow przy pomocy swojej teorii pokazuje, w jaki sposób pobudzić organizm do intensywnej wymiany starych komórek na nowe i przejść do pełnego oczyszczenia organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii. Procedury oczyszczające, które autor proponuje stosować przy różnych schorzeniach, wykorzystują specjalnie opracowane przez niego środki kompleksu oczyszczającego - fermenty, octy, kwasy, kulki z wytłoków warzyw (makuchy).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bors Bołotow

 • Liczba stron: 

  158

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-960099-0-6

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...