Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61012-62-7
Autor: Braak van Heike
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361012627
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Interspar

Wprowadzenie do książki

Ocet jabłkowy

    Cudowne środki nie istnieją. Jednak istnieją dane nam przez Naturę środki, charakteryzujące się wysoką skutecznością. Jednym z nich jest ocet jabłkowy. Już przed tysiącleciami Babilończycy, Egipcjanie, Grecy i Rzymianie doceniali lecznicze znaczenie octu. A Hipokrates? Stosował ocet jabłkowy zarówno przy schorzeniach dróg oddechowych, jak i dolegliwościach trawiennych. I słusznie, bowiem ocet zawiera wiele cennych składników w istotny sposób wspierających naszą witalność i zdrowie, rozumiane jako całość. Dla przykładu: ocet pobudza przemianę materii, poprawia ukrwienie i przyspiesza proces samooczyszczania się organizmu. Ocet jabłkowy pomaga łagodnie, ale skutecznie. Już jedna łyżeczka od herbaty (rozcieńczona wodą) wypijana codziennie poprawia zdecydowanie samopoczucie i stabilizuje zdrowie.
    Ponadto ocet jest prawdziwym eliksirem urody, ułatwiając drogę do uzyskania wagi ciała, z którą czujemy się dobrze -fizycznie i psychicznie. Ocet jabłkowy aktywizuje bowiem wszystkie naturalne mechanizmy, które uwalniają i spalają tłuszcze. Dzięki ich pobudzeniu organizm jest w stanie odzyskać swą naturalną wagę.
   Celem tego poradnika jest pomoc w możliwie wyczerpującym skorzystaniu z bogatych możliwości jakie ów produkt fermentacji oferuje.
   Korzystając z nich możemy zapomnieć o wszystkich kuracjach odchudzających. Ocet umożliwia skuteczne schudnięcie, i co ważniejsze, utrzymanie tej wagi. Bez liczenia kalorii. A sukces sprawdzić można nie tylko na wadze: po przeprowadzeniu 14-dniowej kuracji odkryjemy energię do prowadzenia aktywniejszego życia. Życzymy sukcesów!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Braak van Heike

 • Tytuł oryginału: 

  Apfelessig - Wohlfühl-Kur

 • Liczba stron: 

  110

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61012-62-7

 • Tłumacz: 

  Dariusz Łyżnik

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...