Wczytuję dane...
KOD: 83-88872-53-2
Autor: Giennadij Małachow
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8388872532
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: ABA

Kup cały komplet !

'

Wprowadzenie do książki

Oczyszczanie organizmu

    Oczyszczenie pola energetycznego człowieka Każda stłumiona emocja, w szczególności strach, gniew, powoduje znaczny wzrost energii wewnątrz pola energetycznego człowieka. W rezultacie energia „pęcherza" może przewyższać energię pola energetycznego. Dlatego ażeby ją zlikwidować niezbędne jest zwiększenie energii człowieka do wysokości energii „pęcherza" (to jedna z głównych metod). Kiedy energia ciała zrówna się z energią „pęcherza", ta druga ginie. Ogromna energia, która go tworzy ulega oswobodzeniu i po ciele przebiegają skurcze, ogarnia gorąco, chłód itp. Człowiek jak gdyby powraca do tego okresu życia, w którym przeżył tę stłumioną emocję i przeżywa ją od nowa. Uwolniwszy się od „pęcherza", człowiek czuje się zupełnie inaczej, staje się bardziej pracowity, itd. Choroba w płaszczyźnie fizycznej po pewnym czasie niepostrzeżenie mija. Na przykład obrzęk płuc, krtani przechodzi w odkaszliwanie kleistą masą. Ustępuje uporczywe zaparcie, zanikają hemoroidy, itp.
   Sama metoda polega na następujących, uzupełniających się zasadach wpływających tak na energię organizmu, jak i na jego fizjologię.

Oddychanie cyrkulacyjne

To oddychanie stosuje się w celu ułatwienia'' dostępu do „pęcherza" i stłumionych emocji w polu energetycznym człowieka. Rozumie się przez nie każdy sposób oddychania, który odpowiada następującym kryteriom:
1. Wdech i wydech następują po sobie tak, że w oddychaniu nie ma przerwy.
2. Wydech samorzutny, bez napięcia, naturalnie postępujący za wdechem.
3. Wdech i wydech należy wykonywać przez nos. W niektórych przypadkach dopuszcza się oddychanie ustami.
    W rezultacie częstego oddychania cyrkulacyjnego (60-80 razy na minutę) następuje wtłaczanie energii w polu energetycznym człowieka i nasilenie jej obiegu. Człowiek oddychający w ten sposób, odczuwa potok energii, czuje, gdzie ona jest zablokowana (ból, rozpieranie) przez „pęcherz" lub zniekształcenie. Do płuc powietrze dostaje się w ograniczonej ilości, ponieważ krąży lub „drga" w okolicy jamy nosowo-gardłowej. To ważna cecha tego oddychania. Nie należy wciągać powietrza do płuc, a utrzymywać je w jamie nosowo-gardłowej, dokonując szybkich wdechów i biernych wydechów.
   Przy takim sposobie oddychania - aktywny wdech, pasywny wydech - aktywizuje się układ nerwowy współczulny, który: wzmaga procesy metaboliczne w organizmie, podwyższa ilość krwinek czerwonych, cukru i hormonów we krwi, spowalnia rozwój procesów zapalnych i reakcji alergicznych (kortykoidy nadnerczy mają silne działanie przeciwzapalne), podwyższa ciśnienie krwi, rozszerza oskrzela. Ze względu na to, że w płucach powietrze jakby stoi, w organizmie gromadzi się dwutlenek węgla. W rezultacie pojawia się pot, otwierają się pory skóry. Te oznaki wskazują na prawidłowe oddychanie. Innymi słowy, podobny sposób oddychania aktywizuje organizm do uzdrowienia i wzmocnienia.

Metody przeprowadzenia oczyszczenia pola energetycznego człowieka

1. Nastawiacie się na zachwyt wszystkim, co odczuwacie.
2. Odbieracie wszystkie odczucia jako piękne, wewnętrznie je gloryfikując.
3- Włączacie muzykę i przyjmujecie rozluźnioną, wygodną pozycję, najlepiej leżącą.
4. Zaczynacie wykonywać oddychanie cyrkulacyjne lekko, łatwo i w sposób samoregulujący się. Nie pożądany jest efekt „napom-powywania" płuc - w wyniku kilku szybkich wdechów zapełnijcie płuca do granic możliwości i dalej nie będzie gdzie wdychać. Wykonajcie wymuszony, długi wydech. Wydech wymuszony i rozluźniony podąża za szybkim, aktywnym wdechem.
5. Wszystko, co wypływa na wierzch w waszej świadomości (z obawy przeżycia itd.), czego doznajecie i co odczuwacie w ciele fizycznym (silnie zlokalizowany ból, jak gdyby wbity kołek) wydaje się wam błogością. „Kąpiecie się" w bezkresnym oceanie różnorodnej szczęśliwości, odczuwając ją i przeżywając w najdrobniejszych szczegółach.
6. Wszystko, co robicie (nieskrępowane ruchy, krzyki, itd.) prowadzi do oczyszczenia waszej istoty od zła.
7. Kończycie seans oczyszczenia dopiero po zaktywizowaniu się dostatecznej ilości stłumionych emocji, po ich „wyjściu" na powierzchnię i odrzuceniu precz. W rezultacie poczujecie się wspaniale, wewnętrznie swobodni i lżejsi.

Od czego zależy jakość procesu oczyszczającego

   Podstawą oczyszczenia organizmu ludzkiego są trzy główne zasady: usunięcie przyczyn zanieczyszczenia, „rozluźnienie" i zastosowanie środków silnie działających, rozrzedzających i rozpuszczających kamienie.
1. Aby usunąć przyczyny powodujące zgęszczanie koloidów organizmu, postępuje się następująco:
a) ogranicza się lub w ogóle wyklucza z pożywienia produkty, które przyczyniają się do tworzenia kserożeli: mięso, ryby, szczególnie produkty mleczne (bogate w kazeinę), produkty skrobiowe, szczególnie wysokorafinowane, drobno zmielone, i odwodnione (chleb, słodkie pieczywo, skrobia, ciasto), które są w istocie klejami skrobiowymi i glutenowymi;
b) należy stosować więcej świeżego pożywienia roślinnego, które swoimi zasobami odżywia micele, i mniej gotowanego, poddanego obróbce cieplnej, która pozbawia je tych zasobów;
c) wykluczenie szkodliwego wpływu czynników pogodowych - zimna, suszy, przeciągów, upału, które sprzyjają odwadnianiu organizmu;
d) zmiana nieaktywnego trybu życia, który zmniejsza metabolizm i cyklozę w komórkach, na bardziej aktywny. Spełnienie wyżej ukazanych zaleceń prawidłowo i we właściwym czasie, pozwoli na usunięcie przyczyny wszystkich zastojów, zagęszczeń i tworzenia się kamieni.

2. Aby rozrzedzić koloidy i zwiększyć w nich cyrkulację, należy postępować w następujący sposób:
a) wykorzystywać zewnętrzne ciepło w najróżnorodniejszy sposób. Aby całkowicie rozgrzać organizm należy korzystać z łaźni, kąpieli i innych dostępnych środków. Dla rozgrzania lokalnego półkąpiele, gorące okłady, termofory, plastry, nacierania. Te zabiegi pobudzają cyrkulację w płynnych środowiskach organizmu;
b) stosować różnorodne płyny do wewnątrz. I tu masa wariantów:
Aby rozrzedzić i oczyścić roztwory koloidalne stosuje się wodę destylowaną, namagnesowaną wodę destylowaną, wodę stopioną z lodu, a także inne kombinacje i warianty. Rodzaje wody ukazane powyżej, dzięki swojej czystości, ładunkom i strukturze, wspaniale przemywają organizm, usuwają z niego zanieczyszczenia, normalizują skład i właściwości roztworów koloidalnych. Stosowanie płynów nasyconych biokoloidami: wywarów, nalewek, soków, itd. Te płyny wywołują tak ogólne, jak i specyficzne efekty (żółciopędne, moczopędne). Ich micele adsorbują zanieczyszczenia i usuwają je z organizmu (oczyszczenie krwi), sprzyjają rozpuszczaniu się gęstniejących płynów, doładowują organizm (surowe soki).

3. W szczególnych przypadkach, kiedy stwardnienia przyjęły konsystencję skrzepów, kserożeli, kamieni, itd., stosuje się zabiegi silnie rozpuszczające, rozdrabniające kamienie:
a) do środków silnie rozpuszczających można zaliczyć płyny charakteryzujące się dużą aktywnością powierzchniową: spirytus, wódkę, naftę oczyszczoną. Na przykład, woda posiada napięcie powierzchniowe 72,8 din/cm, a mocz 64-69. W wyniku tej właściwości on nie tylko nawilża, ale i przenika do wewnątrz przez mikropory. To powoduje pęcznienie koloidów i następnie ich rozpuszczenie.
Uryna - to najsilniejszy, bezpieczny i naturalny rozpuszczalnik. Wewnętrznie można stosować różnorodne przyprawy, które pobudzają procesy energotwórcze, cyrkulacyjne i rozrzedzające: czarny pieprz, czerwoną paprykę strączkową, cynamon, goździki, imbir.
b) do środków rozdrabniających kamienie zalicza się rośliny i substancje posiadające silny, gorzki smak i właściwości eteryczne (co daje efekt ochładzający). Do tego celu znakomicie nadają się: piołun, pietruszka (cała roślina), olejek jodłowy, igliwie;
c) w celu usunięcia z organizmu rozdrobnionych i rozpuszczonych zanieczyszczeń stosuje się środki moczopędne - arbuz, moczopędną herbatę, środki napotne - napotną herbatę, produkty posiadające cierpki smak i działanie osłaniające, wywar z igliwia, owsa.

    Dopiero teraz, po solidnym przygotowaniu teoretycznym i „rozluźnieniu" organizmu, można przystąpić do stopniowego oczyszczenia ciała fizycznego.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Giennadij Małachow

 • Tytuł oryginału: 

  Očiŝenie organizma i pravil'noe pitanie

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-88872-53-2

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Siudak

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...