Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8151-837-6
Autor: Agata Lewandowska
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381518376
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: RM

"

Ciesz się bogactwem najzdrowszych polskich produktów przez cztery pory roku!

Jagody goji, nasiona chia, amarantus, sok noni te nazwy brzmią egzotycznie, prawda? Zaś natka pietruszki, cebula, czereśnie, jeżyny wyjątkowo swojsko. Wszystkie wymienione produkty zalicza się do superfoods, czyli superżywności produktów bogatych w dobroczynne składniki odżywcze.

Mało kto wie, że jagody goji można z powodzeniem zastąpić żurawiną, a nasiona chia siemieniem lnianym. W polskich sadach, na polach i w ogrodach znajdziemy rośliny, które dorównują zagranicznym superfoods.

Z tej książki dowiesz się, jak wzbogacać swoją dietę o cenne składniki, korzystając z łatwo dostępnych, sezonowych krajowych produktów warzyw, owoców, ziół, zbóż, orzechów i nasion. Poznasz wartość odżywczą poszczególnych superfoods, ich prozdrowotne składniki i właściwości lecznicze. Książka została wzbogacona o przepisy na cały rok.

Agata Lewandowska dietetyczka z kilkunastoletnim doświadczeniem, autorka ponad 20 poradników dietetycznych. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS, ukończyła też liczne kursy i szkolenia. Pisze artykuły, prowadzi warsztaty, wykłady i webinary."

Azymut

 • Autor: 

  Agata Lewandowska

 • Format: 

  231x160 mm

 • Ilość stron: 

  240

 • ISBN: 

  9788381518376

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy