Kosmiczne Tajemnice Majów
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-4432-7
Autor: Erich von Däniken
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Amber

Wprowadzenie do książki

Kosmiczne tajemnice Majów

  Stolica Majów dokładnym modelem Układu Słonecznego – czy bogowie Majów byli gośćmi z kosmosu?

  Nowa interpretacja pochodzenia zdumiewającej wiedzy Majów

  W tropikalnej dżungli w Gwatemali archeologowie odkryli prastarą płytę nefrytową pokrytą znakami pisma Majów.
  Napis głosił: „W tym miejscu opuścił się na ziemię władca rodziny niebieskiej”. O jakiej rodzinie niebieskiej mówi inskrypcja?

  W historii cywilizacji Majów takich zagadek jest więcej.
  Skąd ludzie epoki kamiennej mogli wiedzieć o pasie asteroid czy o odległym Plutonie? A wiedzieli. Świadczy o tym Tenochtitlán w Meksyku – gigantyczne miasto piramid i… dokładny model naszego Układu Słonecznego.
   Co robią w dżungli kamienne koła zębate? Czy to ślady pradawnych zapomnianych technologii? Wszystkie antyczne kultury czciły swoich bogów. Ale do jakich bogów wznosili modły Majowie? Ofi cjalna nauka twierdzi, że były to siły przyrody. Siły przyrody nie dyktują jednak ludziom kalendarzy. Dlaczego uwiecznieni w kamieniu bogowie noszą hełmy i stroje przypominające nowoczesne kombinezony? Czy bogowie    Majów byli humanoidalnymi astronautami? I nauczycielami, którzy przekazali ludziom swą zaawansowaną wiedzę?

   Erich von Däniken kwestionuje ustalenia archeologów, podważa interpretacje naukowców i proponuje całkiem nowe spojrzenie na dzieje Majów – zupełnie inne niż to, którego uczą nas podręczniki. Fascynujące zdjęcia z jego niezrównanego archiwum, zawierającego ponad 2000 częściowo jeszcze niepublikowanych fotografi i, dowodzą tezy autora, który otwiera nam oczy na niebywałą prawdę o przeszłości.

  Redakcji merytorycznej i stylistycznej dokonała Małgorzata Członkowska-Naumiuk

   Wydawnictwo pragnie przeprosić Panią Małgorzatę Członkowską-Naumiuk za literówkę, jaka pojawiła się w jej nazwisku na stronie redakcyjnej książki, a tym samym błędny zapis nazwiska.

Szczegóły

 • Autor: 

  Erich von Däniken

 • Tytuł oryginału: 

  Was ist falsch im Maya-Land?

 • Objętość: 

  272

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  175x235

 • ISBN: 

  978-83-241-4432-7

 • Tłumacz: 

  Barbara Trans

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...