Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64647-12-3
Autor: Sarah Young
EAN: 9788364647123
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Jezus jest blisko

   Czy przechodzisz obecnie ciężkie chwile w życiu? Być może Ty albo bliska Ci osoba stawia czoła wyzwaniu, które wydaje się niemożliwe do przezwyciężenia i nie ma już nadziei. Wiara podpowiada, że Jezus towarzyszy nam w codziennych próbach. Jest tuż obok, dodaje siły i otuchy swoją obecnością.

   Sarah Young w książce Jezus jest blisko dzieli się z czytelnikami 150 modlitwami, napisanymi tak, że ma się wrażenie jakby sam Jezus przemawiał do nas. Powstały one w bardzo trudnym dla Sary czasie, gdy przeszła intensywne leczenie. Wtedy Pisma dodawały jej otuchy i rozumiała, że nadzieja jest najsilniejsza, gdy dzieje się źle. Książka pozwoli czytelnikom odkryć to, co odkryła Sara – pokój, który nas ogarnia, gdy pragniemy bliskiej obecności Jezusa.


    Jezus jest blisko zawiera sto pięćdziesiąt pełnych wiary przesłań, z których każde zajmuje dwie strony. Wszystkie cytaty z Pisma Świętego zostały wyróżnione, podobnie jak wJesus Lives. Po książce rozsianych jest ponadto pięćdziesiąt cytatów o nadziei (z autorów chrześcijańskich oraz z Biblii). Mogą one stanowić rodzaj szybkiego zastrzyku nadziei, kiedy nie ma czasu na bardziej wnikliwą lekturę. Na końcu książki znajduje się także indeks cytowanych fragmentów Pisma Świętego.
    Codziennie będę się modlić za wszystkich, którzy sięgną po tę książkę. Pragnę, aby Jezus jest blisko stał się osią życia dla tych, którzy czują, jakby pogrążali się w rozpaczy, i źródłem inspiracji dla tych, którzy swe życie widzą w nieco jaśniejszych barwach. Moje książki zwykle trafiają w różny sposób do różnych osób i przemawiają do czytelnika dokładnie tak, jak powinny w danym momencie jego życia. W moim przekonaniu jest tak dlatego, że te książki pomagają ludziom połączyć się z Jezusem, a On zawsze przychodzi do nas dokładnie tam, gdzie jesteśmy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sarah Young

 • Tytuł oryginału: 

  Jesus Today: Experience Hope Through His Presence

 • Liczba stron: 

  368

 • Wymiary: 

  120x180

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64647-12-3

 • Tłumacz: 

  Edyta Stępkowska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...