Od Urwisa Do Bohatera
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7482-542-9
Autor: Marek Dziewiecki
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: eSPe

Wprowadzenie do książki

Od urwisa do bohatera

Wychowanie duchowe, moralne i religijne chłopców.

  Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że dziewczęta wyrastają zwykle na kobiety, które są wrażliwe moralnie, uduchowione, zaprzyjaźnione z Bogiem. Uważamy za coś oczywistego to, że kobiety potrafią subtelnie komunikować i ofiarnie kochać, być dobrymi żonami i solidnie wychowywać dzieci. Celem tej książki jest ukazanie takiego sposobu wychowania chłopców, dzięki któremu wyrosną oni na godnych zaufania i podziwu mężczyzn. Rodzice takich chłopców będą dumni, a dojrzałe i szczęśliwe kobiety będą pragnęły ich poślubić.
  Sposób wychowania chłopców wywiera decydujący wpływ nie tylko na ich przyszłość i los tych, z którymi się zwiążą, lecz także na los społeczeństwa. To przecież chłopcy - gdy dorosną - zazwyczaj bardziej niż kobiety wpływają na gospodarczą i polityczną sytuację państwa, gdyż zajmą większość naczelnych stanowisk w gospodarce i polityce, w nauce i mediach, w instytucjach świeckich i kościelnych.
  Warunkiem rzeczywistego pomagania chłopcom w rozwoju jest postawienie w centrum wychowania solidnej formacji duchowej, moralnej i religijnej. Ta książka dotyczy tych istotnych aspektów wychowania, które wiele publikacji pomija albo przedstawia jedynie w pobieżny sposób.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  ks. Marek Dziewiecki

 • Liczba stron: 

  260

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7482-542-9

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...