Wczytuję dane...
KOD: 978-83-87025-77-9
Autor: Louise L. Hay
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788387025779
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Medium

Fragment książki Pokochaj siebie Ulecz swoje życie

   Książka Pokochaj siebie Ulecz swoje życie mówi o zmianie. Wiem, wiem, chciałbyś, żeby wszystko i wszyscy wokół ciebie się zmienili. Twoja matka, twój ojciec, szef, przyjaciel, siostra, kochanek, ten facet, który wynajmuje ci mieszkanie, sąsiad, minister lub urzędnik państwowy - wszyscy powinni się zmienić, by twoje życie było doskonałe. Tylko że tak się nie da. To ty musisz się zmienić, jeśli chcesz odmienić swoje życie. A kiedy już tego dokonasz, wszyscy otaczający cię ludzie zmienią się w stosunku do ciebie.

   Czy jesteś gotów się zmienić? Jeśli tak, razem będziemy mogli stworzyć takie życie, jakiego pragniesz. Musisz jedynie zmienić kilka myśli i zrezygnować z pewnych przekonań. Proste, prawda? Tak, chociaż nie zawsze łatwe do przeprowadzenia. Przeanalizujemy niektóre z twoich opinii w różnych dziedzinach życia. Jeśli masz jakieś pozytywne przekonania, zachęcam cię, byś je utrzymał i rozwinął. A jeśli natrafimy na myśli negatywne, pomogę ci się ich pozbyć.
   Moje życie jest dobrym przykładem tego, co się może zdarzyć, jeśli zmieni się swój sposób myślenia. Byłam maltretowanym, wykorzystywanym seksualnie dzieckiem, które siebie stworzyłam, nie ma już bólu i cierpienia. Ty także potrafisz to zrobić.
   Przystępując do ćwiczeń zawartych w książce Pokochaj siebie Ulecz swoje życie, bądź dla siebie łagodny. Proces zmian może być trudny lub łatwy. Doceń każdy swój wysiłek. Pamiętaj, że zanim wypracujesz nowy system przekonań, możesz przeżywać okres przejściowy, mogą się zdarzyć nawroty poprzednich zachowań i myśli. Ale nie zniechęcaj się. Traktuj sam siebie z miłością, jak najdroższego przyjaciela. Stosuj różne zachęty, gdy będziesz przeżywał to nowe doświadczenie.

   Najszybciej osiągniesz rezultat, konsekwentnie wykonując ćwiczenia zawarte w książce Pokochaj siebie Ulecz swoje życie. Ale nawet stosowanie tylko jednego miesięcznie przyniesie efekty. Rób tyle, ile możesz. Ćwiczenia dostarczą ci nowych informacji o tobie. Będziesz mógł dokonać nowych wyborów, a każdy z nich będzie jak ziarenko zasiane w ogrodzie twojego umysłu. Nasiona potrzebują trochę czasu, by wykiełkować i rozwinąć się - pamiętaj, nie od razu wyrasta jabłoń.
   Podobnie jest z tobą; może się zdarzyć, że wykonując ćwiczenie, nie zawsze osiągniesz natychmiastowy rezultat. Radzę ci korzystać z mojej książki działami. Po kolei, stopniowo, zajmuj się każdą konkretną dziedziną swojego życia. Dogłębnie analizuj swoje uczucia w trakcie wykonywania każdego zadania. Najpierw przeczytaj uważnie całość. Pozwól, by różne myśli i wspomnienia wychynęły z mroku, a następnie przystąp do poszczególnych ćwiczeń.
   Wykonuj je nawet wtedy, gdy w danej dziedzinie nie masz problemów. Zdziwisz się, ile możesz się o sobie dowiedzieć. Jeśli jakiś temat sprawi ci szczególną trudność, wiele razy powtarzaj proponowane przeze mnie ćwiczenia i twórz własne.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise L. Hay

 • Tytuł oryginału: 

  Love Yourself, Heal Your Life

 • Liczba stron: 

  178

 • Wymiary: 

  140x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-87025-77-9

 • Tłumacz: 

  Irena Stąpor

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...