Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-19-2
Autor: Louise L. Hay
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361987192
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Medytacje leczące duszę i ciało

   Myśli zawarte w książce Medytacje leczące duszę i ciało mają pobudzić proces naszego twórczego myślenia. Przedstawia ona różne sposoby radzenia sobie z naszymi doświadczeniami. Przychodzimy na świat z czystym, nieskalanym umysłem, stanowiącym jedność z naszą wewnętrzną mądrością. Dorastając, przyjmujemy jednak ze świata dorosłych mnóstwo lęków i ograniczeń. Do czasu osiągnięcia dojrzałości mamy już bardzo wiele negatywnych przeświadczeń, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. I choć są one całkowicie fałszywe, na nich zaczynamy budować nasze życie. Fałszywe.
   Zapewne natrafisz w książce Medytacje leczące duszę i ciało na twierdzenia, które wywołają twój sprzeciw. Być może będą sprzeczne z tym, w co wierzysz. Ale to zupełnie naturalne. Jest to coś, co nazywam „mieszaniem w garnku". Nie musisz zgadzać się ze wszystkim, co mówię. Ale proszę cię, abyś jeszcze raz zastanowił się nad tym, w co naprawdę wierzysz i dlaczego. Właśnie w ten sposób dorastamy i zmieniamy się. Rozpoczynając wędrówkę ścieżką, którą wybrałam, musiałam rzucać wyzwania wielu trudnym sprawom. Im głębiej zastanawiałam się nad tym, w co wierzę - w odniesieniu do nowych idei - tym bardziej zdawałam sobie sprawę, że wiele moich przekonań nie dopuszcza szczęścia do mojego życia. I wtedy zaczęłam się pozbywać tych starych, negatywnych myśli, a moje życie zmieniło się na lepsze.
   Zacznij czytać Medytacje leczące duszę i ciało w dowolnym miejscu. Otwórz ją tam, gdzie chcesz. Wiadomość, którą odczytasz, będzie odpowiednia dla ciebie w tej właśnie chwili. Może potwierdzi ona to, w co już wierzysz, a może rzuci ci wyzwanie. Wszystko składa się na proces wewnętrznego dojrzewania. Jesteś bezpieczny i wszystko jest w porządku.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise L. Hay

 • Tytuł oryginału: 

  Meditations to Heal Your Life

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-61987-19-2

 • Tłumacz: 

  Hanna Rudowicz

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...