Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-220-8
Autor: Kevin Carr, Mary Kate Feit
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382722208
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

Ilustrowany przewodnik po ćwiczeniach na wzmocnienie i stabilizację ciała, poprawę kondycji i skuteczną ochronę przed kontuzjami, urazami czy bólami

   Chcesz osiągnąć godną pozazdroszczenia sylwetkę, poprawić wyniki sportowe i być w świetnej formie o każdej porze dnia? Sięgnij po ten kompleksowy poradnik na temat treningu funkcjonalnego. Ten rodzaj ćwiczeń jest idealny dla wszystkich, którzy chcą być aktywni ruchowo i wyglądać pięknie oraz zadbać o zdrowie.
   Z książki dowiesz się, czym jest trening funkcjonalny oraz trening mobilności, i jaki jest jego wpływ na jakość ruchu, wydajność, a także redukcję kontuzji. Odkryjesz ćwiczenia na rozgrzewkę, dzięki którym przygotujesz się do zajęć o wysokiej intensywności. Rozwiniesz siłę za pomocą podnoszenia ciężarów, wymachom kettlem i ćwiczeniom opartym na podskokach. Nauczysz się w prawidłowy sposób używać piłki lekarskiej i ćwiczeń plyometrycznych, by wytwarzać oraz absorbować siłę. Prze konasz się, jak poprawić siłę górnej i dolnej części ciała za pomocą ćwiczeń z dominacją bioder, kolan, pchania i ciągnięcia.
    Nowatorskie ilustracje anatomiczne, opracowane przez światowych ekspertów i nauczycieli anatomii, pozwolą ci dokładnie zrozumieć cel każdego wykonywanego treningu. Od razu zauważysz, które mięśnie są wykorzystywane w danym ćwiczeniu. Dodatkowo odkryjesz zestawy ćwiczeń, dzięki którym w bezpieczny sposób wzmocnisz mięśnie, stawy i kości, wyeliminujesz stres i choroby oraz zlikwidujesz ból stawów. Ten innowacyjny przewodnik, łączący zarówno wiedzę medyczną oraz praktyczny kurs treningu funkcjonalnego, pozwoli ci zwiększyć siłę funkcjonalną oraz zminimalizować ryzyko kontuzji. A dzięki temu przygotujesz swoje ciało do aktywnego wysiłku sportowego i codziennego życia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kevin Carr, Mary Kate Feit

 • Tytuł oryginału: 

  Functional Training Anatomy

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  165x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-220-8

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy