Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-09-9
Autor: Ambika Wauters
EAN: 9788364645099
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Anielska uzdrawiająca moc

   Anioły umożliwiają nam zmianę perspektywy życiowej dzięki nawiązywaniu kontaktu z Boską Obecnością. Przekonasz się, że za każdym razem, gdy prosisz o szczęśliwsze, zdrowsze i radośniejsze życie, wzmacniasz swoją wiarę w moc modlitwy oraz w to, że świat duchowy spełnia twoje potrzeby. W miarę jak pogłębiasz swoje zaufanie w dobro życia, coraz mocniej zespalasz się z prawdą swojego istnienia - jesteś dzieckiem Boga, które zasługuje na wszelkie dobro. Wzrost i rozwój są niezbędnymi elementami naszej duchowej ewolucji. Mamy czcić to, co w nas dobre i pełne miłości oraz skupić intencje na doświadczaniu coraz większej lekkości, dostatku i przyjemności w swoim życiu. Bóg pragnie, byśmy byli szczęśliwi, a anioły są jego drogimi posłańcami. Pomagają nam osiągnąć szczęście dzięki swej zdolności urzeczywistnienia naszych pragnień.

Pierwsza część książki Anielska Uzdrawiająca Moc

   Techniki zaprezentowane w tej części książki służą doskonaleniu zdolności nawiązywania bezpośredniego kontaktu z aniołami. Gdy nabierzesz wprawy w medytacji, modlitwie i refleksji, przyznanie sobie prawa do doświadczania dobra będzie dla ciebie czymś zupełnie naturalnym. Poświęć czas na rozwinięcie tych umiejętności i nie potępiaj się, jeśli zapomnisz o swojej praktyce duchowej. Metody te są naturalną częścią twojej duchowej rzeczywistości i na pewno z czasem z łatwością nauczysz się z nich korzystać. Doświadczaj błogosławieństw i wiedz, że wszystko, co wydarza się w twoim życiu, służy twojemu uzdrowieniu.

  Niech twoje życie dostarczy ci wszystkiego, co służy twojemu połączeniu z anielskim światem. Jakże często żyjemy w iluzji, że możemy być niezależni i nie brakuje nam niczyjego wsparcia, pomocy ani czułości. W rzeczywistości jednak wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem - mamy być aniołami, które w nas żyją. Pozwólmy aniołom przejawiać się przez nas, abyśmy mogli przynieść światu konkretne rozwiązania, wsparcie i troskę.
   Anioły są wszędzie. Przychodzą do nas w postaci życzliwych uczynków nieznajomych, dobrych słów naszych przyjaciół oraz w uśmiechach sąsiadów. Jeśli tęsknimy za poczuciem więzi, spróbujmy stać się bardziej zauważalni, dzięki czemu będziemy lśniącymi swoim światłem aniołami, które pomagają innym.
   Przyjmij prawdę książki Anielska uzdrawiająca moc jak swoją własną. Jest ona darem z duchowego świata, który przychodzi do ciebie za moim pośrednictwem. Jeśli wzbogaci twe życie i uczyni je bardziej szczęśliwym, będzie to oznaczało, że otrzymałeś anielskie wsparcie. Dziękujemy ci za przeczytanie tej książki oraz za podzielenie się nią ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

Druga część książki Anielska uzdrawiająca moc

   Gdy czujemy ogromną miłość i wsparcie duchowego świata, uwalniamy się od napięć i lęków. Odczuwając wdzięczność wobec aniołów, przekazujemy im, że jesteśmy świadomi ich działań i je doceniamy.   Sami nie dokonalibyśmy niczego.
  Świat anielski zapewnia nas, że wszystko jest dobre - nigdy nie jesteśmy sami i zawsze możemy liczyć na pomoc. Pragnie, byśmy wkraczali na wyższe poziomy miłości do siebie oraz odkrywali własną prawdę na drodze do swojego raju.
  Anioły oddziałują na nasze czakry, wykorzystując je jako kanały uniwersalnej energii życiowej. Otwierają nasze ośrodki energetyczne na najwyższe dobro. Czakry rozprowadzają siłę życiową po naszym ciele fizycznym - za pośrednictwem naszych myśli i emocji. Energia życiowa jest dla naszej świadomości paliwem, bez którego nie moglibyśmy żyć.
  Gdy pogrążamy się w lęku i wątpliwościach albo umyślnie odmawiamy przyjęcia swojego dobra, dochodzi do zablokowania naszej energii oraz ograniczenia jej przepływu. Równowaga systemu energetycznego ulega głębokim zaburzeniom pod wpływem lęku, nienawiści, złości lub przygnębienia. Aktywność fizyczna, ekspresja emocjonalna, pozytywne myśli i wglądy duchowe służą przepływowi energii przez wszystkie poziomy naszego istnienia.

Szczegóły

 • Autor: 

  Ambika Wauters

 • Tytuł oryginału: 

  The Healing Power of Angels

 • Objętość: 

  286

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  150x210

 • ISBN: 

  978-83-64645-09-9

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...