Eksplozja seksu. 23 scenariusze na gorący wieczór
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7739-820-3
Autor: Richard Emerson
EAN: 9788377398203
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Hachette

Wprowadzenie do książki

Eksplozja seksu. 23 scenariusze na gorący wieczór

   Gdyby więcej par cieszyło się intensywnym, orga-stycznym seksem przypominającym rakietę, która przy starcie powoduje wstrząsy ziemi, to może mniej związków okazałoby się niewypałami. Oczywiście do rozstań dochodzi z wielu powodów, aż nazbyt często jednak problemy związane są z sypialnią. Mnóstwo par stwierdza, że nie mają już tych samych potrzeb i pragnień lub że podczas współżycia przestało między nimi iskrzyć. Inni uznają, że stosunki nie dają im rozkoszy, o której marzyli, i po prostu przestają się starać.
    Wszystkie rozstania są smutne, ale najgorsze są takie, których można by uniknąć dzięki odrobinie wyobraźni i ryzyka w pościeli. Jeśli uważasz, że twojemu pożyciu przydałoby się trochę polotu, ta książka ci pomoże. Uznaj ją za fajerwerki dla zakochanych, za ognisko, które rozpali twoje libido i sprawi, że ogarnie cię namiętność, pełna doskonałych pomysłów na zabawy w sypialni lub innych miejscach, które przypadną ci do gustu..
   Jak się kochasz? Czy wybuchasz niczym chińskie fajerwerki, czy też tlisz się niczym świeca rzymska? Być może jesteś jak iskra pożądania? Nasz przewodnik po twoim seksualnym temperamencie wyjaśni ci wszystko. Znajdziesz w nim profile oparte na horoskopach oraz porady na temat swawoli, które do ciebie pasują - nie omieszkaj ich wypróbować.
   Niezależnie od tego, jak się czujesz w danej chwili, istnieje wiele sposobów na stworzenie romantycznej atmosfery. Grzeszne propozycje z rozdziału 1: Pieszczoty i gra wstępna rozniecą namiętność każdej pary. Jeśli jesteś w imprezowym nastroju i uważasz, że śmiech jest najlepszym afrodyzjakiem, zacznij od rozdziału 3: Gry i zabawy - w którym znajduje się lista pomysłów na spędzanie czasu - zwłaszcza dla kochanków młodych duchem.
   Najciekawsze pozycje dla dorosłych opisane są w Wystrzałowych sekwencjach seksualnych. Znajdziecie tu rozmaite pozycje, które znacznie poprawią jakość waszych stosunków i dzięki którym wasze orgazmy przekroczą skalę Richtera. Jeśli zaś jesteście już podnieceni i chcecie od razu spróbować czegoś nowego, to bez wahania zajrzyjcie do rozdziału 2!
   Ta książka ma służyć zarówno edukacji, jak i rozrywce. Nie jest to praca naukowa z zakresu medycyny. Zawarte w niej informacje oparte są jednakże na aktualnych badaniach dotyczących fizycznych i psychologicznych aspektów stosunku oraz na eksperymentach, w których udział wzięły prawdziwe pary (na ochotnika!). Seksuolodzy oraz terapeuci doradzający pacjentom, jak przezwyciężyć problemy z pożyciem i utrzymać zdrowy związek, czerpią wiedzę właśnie z takich badań.
   Podczas lektury natkniesz się na terminy, które mogą być ci obce (na pewno przytrafiło ci się to podczas surfowania po internecie, kiedy wydawało ci się, że nikt nie patrzy). Znajdujący się na końcu glosariusz pozwoli ci uchwycić sedno sprawy. Może nawet dowiesz się, że istnieją części ciała, o których istnieniu nie wiedziałeś. Miej pod ręką lusterko, aby móc je przestudiować.
   Jeśli myślisz o swoim pożyciu jak o fajerwerku, ta książka będzie zapałką, która sprawi, że uleci on w niebo, powodując wybuch seksualnego spełnienia - iście wystrzałowy seks...

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Emerson

 • Tytuł oryginału: 

  Explosive Sex: The Best Sex You'll Ever Have

 • Liczba stron: 

  128

 • Wymiary: 

  195x260

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7739-820-3

 • Tłumacz: 

  Paweł Rojewski

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...