Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65404-24-4
Autor: Jorge Cruise
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365404244
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Przywracanie młodości

   Od lat specjaliści mówili ci, że oznak starzenia nie da się uniknąć i jeżeli chcesz wyglądać i czuć się młodziej, musisz uciec się do operacji, kremów albo drogich witamin. Inni zaś mówili, że powinieneś poddać się i spojrzeć prawdzie w oczy - starzejesz się. MYLĄ SIĘ! Z radością przedstawię ci prawdę. Przełomową metodą - prawdziwym kluczem do przeciwdźiatania starzeniu - jest dieta polegająca na unikaniu ukrytego cukru, obfitująca w przeciwutleniacze.
  Nadwaga to główny powód, dla którego nasze ciała wyglądają staro, a my czujemy się niemrawo. Dobra wiadomość jest taka, że jest na to sposób. Możesz wyglądać i czuć się pełen życia, wprowadzając w styl życia tylko kilka prostych zmian. Jedynym sekretem przeciwdziatariia starzeniu się jest ochrona ukierunkowana od środka na zewnątrz, polegająca na utrzymywaniu niskiego poziomu insuliny i wysokiego poziomu przeciwutleniaczy.
  Wiele popularnych, pozornie zdrowych źródeł przeciwutleniaczy, pełnych jest ukrytego cukru, dlatego w rzeczywistości przyspiesza starzenie się. Dzięki tej książce będziesz unikał ukrytego cukru i odkryjesz udowodnioną moc przeciwutleniaczy, aby błyskawicznie cofnąć efekty starzenia, wydłużyć życie i zrzucić tłuszcz brzuszny -masz to jak w banku.
  W czym tkwi sekret? Nazywam to ZAMIANĄ WĘGLOWODANÓW SPALAJĄCĄ TŁUSZCZ™ - jest to najpotężniejsze narzędzie służące osiągnięciu sukcesu, którym zawsze się dzieliłem. Bezwysiłkowo cofnąłem 10 lat w jeden weekend. Stosuję tę zupełnie nową metodę od swoich 40. urodzin i dziata ona jak magial Wyglądam i czuję się teraz młodziej i mam energię przez cały dzień. Nigdy nie czutem się lepiej.
  Nie mogę się doczekać, by ci pomóc rozpocząć nowy etap w życiu, kiedy odkryjesz prawdziwe antidotum na starzenie.

Twój coach,
Jorge Cruise

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jorge Cruise

 • Tytuł oryginału: 

  The Aging Cure: Reverse 10 years in one week with the FAT-MELTING CARB SWAP

 • Liczba stron: 

  285

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65404-24-4

 • Tłumacz: 

  Juliusz Poznański

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...