Wczytuję dane...
KOD: 978-83-240-8632-0
Autor: Esther Perel
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788324086320
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Znak

"Inteligencja erotyczna" to książka autorstwa Esther Perel, znanego psychoterapeuty i eksperta w dziedzinie związków i seksualności. Książka ta jest swoistym przewodnikiem po fascynującym i czasem skomplikowanym świecie intymnych relacji partnerskich.

Perel w tej książce skupia się na koncepcji inteligencji erotycznej, czyli umiejętności zaspokajania własnych potrzeb seksualnych, jak i potrzeb partnera. Autorka prezentuje szereg praktycznych porad i ćwiczeń, dzięki którym czytelnik może rozwijać swoje umiejętności i świadomość w sferze erotycznej.

Książka jest bardzo ciekawym połączeniem teorii i praktyki. Perel dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy z pacjentami, analizując zarówno problemy seksualne, jak i emocjonalne, które wpływają na jakość związku. Podczas gdy w społeczeństwie powszechne są dyskusje na temat "dobrego" i "złego" seksu, Perel zachęca do myślenia o seksualności w sposób bardziej elastyczny i kreatywny.

Książka jest napisana w przystępny sposób, dzięki czemu każdy czytelnik może z łatwością zrozumieć koncepcje, jakie przedstawia autorka. Podczas gdy seks jest tematem tabu w wielu społecznościach, Perel otwiera przed czytelnikiem zupełnie nowy świat, który zachęca do zrozumienia siebie samego, jak i partnera, w kwestii seksualności i intymności.

Podsumowując, "Inteligencja erotyczna" to inspirująca, mądra i praktyczna książka, która zachęca do rozwijania świadomości i umiejętności w sferze intymnych relacji.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Esther Perel

 • Liczba stron: 

  2023

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-240-8632-0

 • Tłumacz: 

  Magdalena Zielińska

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...