Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-3580-1
Autor: Tomasz Marzec
EAN: 9788324635801
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Jak poderwać dziewczynę

   Napisałem tę książkę i sądzę, że jest ona naprawdę porządnym kawałkiem dobrej roboty, ponieważ jest genialna zarówno pod kątem metodologii rozwiązań, jak i ideologii, która jest ukryta pomiędzy poszczególnymi wersami. Ta książka zawiera po prostu masę potężnej wiedzy i czytając ją od deski do deski, można wszystkie pytania z odpowiedziami połączyć w spójną całość, dzięki której otrzymujesz skuteczny model działania w kontaktach z kobietami. Można też tego nie robić i czytać ją tylko pewnymi partiami, zahaczając jedynie o tematy, które najbardziej Ci odpowiadają. Sądzę jednak, że traci się wtedy świetną możliwość nauczenia się wielu nowych rzeczy.
   Przechodząc przez lekturę tej książki, zauważysz, że odpowiedzi na pytania bywają różne. Mogą być krótkie, długie, proste lub skomplikowane. Czasami przybierają różne formy i niech Cię one nie dziwią, wszystko bowiem ma tutaj sens i jest z góry zaplanowane.
  Mam nadzieję, że dzięki tej publikacji będziesz miał okazję poznać mnóstwo cudownych kobiet, staniesz się bardziej szczęśliwy i bardziej zadowolony z życia, jakie wiedziesz.

Wszystkiego dobrego — Tomasz Marzec

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tomasz Marzec

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  140x208

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-3580-1

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy