Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-78-6
Autor: Armin Risi
EAN: 9788360170786
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Purana

Wprowadzenie do książki

Jesteście istotami światła

Obowiązkowa lektura po Zakazanej Archeologii

Historia ludzkości musi zostać napisana na nowo — twierdzi Armin Risi. — Wbrew bowiem temu, co głosi teoria ewolucji, zwierzęta nigdy nie stały się ludźmi. Współczesna nauka już na samym początku popełniła błąd, ponieważ wyszła z materialistycznego punktu widzenia, bagatelizując znaczenie wyższych wymiarów Kosmosu.

„Jesteście istotami światła (elohim)” — słynne słowa Jezusa (tłumaczone zwykle jako: „Bogami jesteście”) — to zwięzłe podsumowanie tego, czego od tysięcy lat nauczano w duchowych tradycjach kultur wysokich i rdzennych plemion: była to największa tajemnica, żywe wspomnienie, przesłanie do ludzi przyszłości.

Ta przyszłość nastaje dzisiaj. Ponownie dociera do nas „stara” wiedza o duchowym pochodzeniu człowieka (inwolucji): życie na Ziemi nie rozwinęło się z materii, lecz z duchowych praprzyczyn wielowymiarowego Kosmosu. Widzialny świat materialny jest osadzony w wyższych „niewidzialnych” światach. Istoty światła to żywa rzeczywistość. Człowiek również jest taką istotą, nie tylko pod względem symbolicznym i mitologicznym, lecz także biologicznym i antropologicznym.

Armin Risi (ur. 1962) przez 18 lat żył jako mnich w wedyjskich klasztorach w Europie i Indiach. Jest autorem trzech tomów poezji i dziewięciu dzieł na temat zmiany aktualnych paradygmatów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Armin Risi

 • Liczba stron: 

  379

 • Wymiary: 

  160x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-78-6

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...