Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85290-32-2
Autor: Praca zbiorowa pod redakcją Przemysława Ilukowicza
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: 3.49

Wprowadzenie do książki

Męski problem Prostata

  Większość mężczyzn po sześćdziesiątce (60%) ma kłopoty z prostatą. Niewielkie problemy pojawiają się przeciętnie między czterdziestką a pięćdziesiątką. Dziarsko tryskający niczym z węża strażackiego strumień zamienia się z upływem lat w godny pożałowania strumyczek. A to tylko pierwszy, widoczny i powszechny objaw.
   Sądzisz, że to Ciebie, męski czytelniku, nie dotyczy? Nie ciesz się przedwcześnie – ryzyko, że to Cię dopadnie, wynosi 4:1.
  Masz nadzieję, że znajdziesz się w gronie 20 procent szczęśliwców? Być może (serdecznie Ci tego życzymy!), ale... zwykła przezorność wymaga, by się przygotować na coś w 80 procentach nieuniknionego.   Choćby tylko z tego powodu to opracowanie powinno stać na Twojej półce.
   Natura, nasz Twórca bądź Modyfikator (bez względu na to, kim on był – Bogiem, przedstawicielem cywilizacji z Plejad czy kimś podobnym), gdy projektował prostatę, miał wyjątkowo zły dzień... Może zbliżał się weekend, śpieszył się i był nieco rozproszony? Dość powiedzieć, że tak pokrętnie pomieszał męski układ płciowy z moczowym, iż przysporzył nam, facetom, sporo problemów.
   Na całe szczęście osobnicy zajmujący się przywracaniem zdrowia (szamani, zielarze, uzdrowiciele, lekarze itp.) wypracowali skuteczne metody leczenia, znajdując pomocne środki w otaczającej nas przyrodzie. Z tej skarbnicy, ze wszystkich stron świata, zaczerpnęliśmy „małe co nieco” – i przedstawiamy tu ponad 100 różnych naturalnych środków pomagających skutecznie (!) leczyć ten „męski problem”.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Praca zbiorowa pod redakcją Przemysława Ilukowicza

 • Liczba stron: 

  122

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-85290-32-2

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...