Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65717-20-7
Autor: Elena Sklianskaja
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365717207
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: ABA

Wprowadzenie do książki

Wątroba Leczenie bez lekarstw

   W ostatnich latach w krajach wysoko rozwiniętych zauważa się znaczny wzrost i rozprzestrzenianie się chorób wątroby i dróg żółciowych. Jest to związane z urbanizacją, chemizacją bytu, niedostateczną ruchliwością (hipokinezą), wzrostem spożycia alkoholu i narkotyków, gwałtownym zwiększeniem zastosowania różnorodnych manipulacji medycznych, zwiększeniem kontaktów z różnymi czynnikami infekcyjnymi. Uwzględniając to wszystko, należy bardzo poważnie traktować wątrobę i przede wszystkim starać się uprzedzać rozwój chorób, oprócz tego w odpowiednim czasie (przy pojawieniu się najwcześniejszych objawów zakłócenia jakiejkolwiek z jej funkcji) rozpocząć leczenie w celu zlikwidowania tych zakłóceń.

   Jeśli wątroba jest już chora, to w tej książce znajdziemy wiele różnych metod, które przy określonych wysiłkach ze strony chorego pomogą przywrócić utracone zdrowie, uprzedzić powikłania lub w ostateczności całkowicie lub chociażby częściowo zatrzymać utracone w związku z chorobą funkcje wątroby. Tym bardziej że ortodoksyjna medycyna to jest medycyna stosująca terapię farmaceutykami, chorób wątroby praktycznie nie wyleczy.

   Elena I. Sklianskaja, doktor medycyny, znana w świecie jako naukowiec prowadzący prace badawcze z zakresu wirusologii i genetyki molekularnej, jest wielką orędowniczką medycyny naturalnej. Propaguje leczenie bez lekarstw, prowadząc wykłady dla lekarzy i dla szerokich kręgów innych zainteresowanych. Pracuje nad serią książek, z których każda poświęcona jest profilaktyce i leczeniu jednej konkretnej choroby przy pomocy prostych i dostępnych dla wszystkich metod medycyny naturalnej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Elena Sklianskaja

 • Tytuł oryginału: 

  Pieczeń

 • Liczba stron: 

  188

 • Wymiary: 

  155x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61012-45-0

 • Tłumacz: 

  Anna Bogusz

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...