Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-46-4
Autor: Bruce Fife
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Wylecz artretyzm. Jak wzmocnić i odbudować stawy

   Ssanie oleju pomoże w walce z infekcjami jamy ustnej, ale co z resztą ciała? Potrzebujemy czegoś, co zwalczy infekcje o początku układowym. W przypadku infekcji bakteryjnych powinny pomóc antybiotyki.    Ale na nic się nie zdadzą, jeśli infekcja pochodzi od wirusa, grzyba lub bakterii odpornej na antybiotyki. Dodatkowo lekarze muszą mieć dobry powód, żeby przepisać antybiotyki - a przewlekłe zapalenie stawów raczej nie kwalifikuje się do tej kategorii.
   Potrzebujemy dostępnego bez recepty, skutecznego i wszechstronnego antybiotyku, który sprawdzi się też w walce z wirusami i grzybami. Musi być też całkowicie niegroźny i nie wywoływać efektów ubocznych nawet przy regularnym zażywaniu. To automatycznie eliminuje z naszej listy w zasadzie wszystkie leki.
   Nasze lekarstwo musi być równie bezpieczne, co pożywienie, które przyjmujemy każdego dnia - ale nie byle jakie pożywienie, tylko to naturalne, zdrowe, odpowiadające zamieszczonemu przed chwilą szczegółowemu opisowi. Pierwsze, co nasuwa się na myśl, to... kokos! A mówiąc dokładniej, kokosowy olej.

Olej kokosowy a artretyzm

   Osoby cierpiące na artretyzm z pewnością ucieszy wiadomość, że trójglicerydy zabijają wiele mikroorganizmów odpowiedzialnych za ich chorobę. To oznacza, że regularne spożywanie oleju z miąższu kokosa może pomóc wytłumić objawy zapalenia stawów.
   Napisałem już kilka książek o zbawiennym wpływie oleju kokosowego na zdrowie. Otrzymałem wiele listów od czytelników, którym olej pomógł zwalczyć problemy zdrowotne - i bardzo często chodziło o zapalenie stawów. Początkowo sam nie wiedziałem, co powinienem o tym myśleć. Nie wiedziałem, jak olej kokosowy oddziałuje na stawy. Ale najwyraźniej jakoś oddziaływał, skoro tak wiele osób czuło po nim poprawę. Gdy zainteresowałem się ogniskami zapalnymi i odkryłem źródło zapalenia stawów, zrozumiałem, dlaczego olej z miąższu kokosa tak korzystnie wpływa na zdrowie. Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym trójglicerydy zwalczają infekcje o początku systemowym, co z kolei pozwala zwalczyć infekcje stawów. Gdy aktywuje się układ odpornościowy, całkowicie mu się podporządkowuje. Często wystarczyło, żeby pacjent zaczął codziennie przyjmować olej kokosowy by całkowicie uwolnić się od bólu stawów. Kiedy indziej obserwujemy wyraźną poprawę stanu zdrowia. Nawet częściowa poprawa jest prawdziwym błogosławieństwem.

   Nawet lekarze zaczynają coraz uważniej przyglądać się właściwościom oleju z kokosa. Dr Arlene Boume opowiada: „Miesiąc temu kupiłam pańską książkę o oleju z miąższu kokosa. Zauważyłam, że olej przynosi wyraźną ulgę chorym na seronegatywne zapalenie stawów. Naprawdę działa! Postawiłam sobie za cel teraz opowiadać o nim wszystkim swoim pacjentom i ludziom, z którymi mam styczność. Daję im adres pańskiej strony i ostrzegam, by informacji szukali tylko u osób prowadzących badania nad właściwościami oleju kokosowego. Ogromnie dziękuję”.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bruce Fife

 • Tytuł oryginału: 

  The New Arthritis Cure: Eliminate Arthritis and Fibromyalgia Pain Permanently

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-46-4

 • Tłumacz: 

  Grzegorz Ciecieląg

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...