Między Nami
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-240-2857-3
Autor: Małgorzata Tusk
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Znak

Wprowadzenie do książki

Między nami

  Wychodząc za mąż po trzech miesiącach znajomości, nie kalkulowałam,
jak będzie wyglądało nasze życie, skąd weźmiemy pieniądze i gdzie zamieszkamy.
  Miłość i młodość skłaniały nas do ryzyka.

  Nigdy nie wyobrażałam sobie życia poza Sopotem. Mój mąż miał być nauczycielem, a ja od zawsze chciałam zajmować się historią. Szybko przekonałam się jednak, że życie lubi zaskakiwać.

  Wzięliśmy ślub na studiach i choć minęło tyle lat, nadal jesteśmy razem. Pamiętam, jak biegałam z brzuchem na manifestacje, stałam w kolejkach do pustych sklepów, robiłam dzieciom rosół na kości ze schabu, jak woziliśmy z Donkiem stoczniowcom arbuzy. Polityka zawsze była pasją mojego męża, a z pasją nie da się konkurować. Kiedy pojawił się Michał, potem Kasia, dwa największe szczęścia w moim życiu, a ja zorientowałam się, że całymi dniami siedzę w domu, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i żyć tak, jak chcę. Bez dopasowywania się, bez poświęcania, bez życia w cieniu. Zbudowałam sobie własny świat.

  Na Parkowej zaczęłam życie po raz drugi. Nauczyłam się walczyć o swoje małżeństwo, rodzinę i przyjaźnie. Życie z moim mężem często przypomina ostry rajd z przeszkodami, ale ja zachowuję w tym wszystkim własną przestrzeń.
  Teraz mam swój świat i – tak między nami – nie zamierzam z niego rezygnować.

Szczegóły

 • Autor: 

  Małgorzata Tusk

 • Objętość: 

  366

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Format: 

  145x210

 • ISBN: 

  978-83-240-2857-3

 • Rok wydania: 

  2013

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...