Wczytuję dane...
KOD: 978-83-00-01018-9
Autor: Karyn Siegel-Maier
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788300010189
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Pakiet książek
Ekologiczne środki dla Ciebie

Pakiet 2 książek :

5 domowych środków, które zastąpią drogerię. Tanie, ekologiczne środki dla Ciebie i domu

   Poznaj alternatywę dla drogich, toksycznych i często zbędnych artykułów gospodarstwa domowego. Wystarczy, że kupisz sodę oczyszczoną sodę (do prania), ocet, kwas cytrynowy i szare mydło i z łatwością wyszorujesz cały dom, zatroszczysz się o ciało i zdrowie. 300 zastosowań dla domu, ogrodu i ciała.
   Dzięki tej książce poznasz inną drogę. Alternatywą wobec drogich, częściowo toksycznych, a przede wszystkim prawie zawsze niepotrzebnych artykułów gospodarstwa domowego, produktów piorących i czyszczących jest pięć prostych domowych środków. Wystarczy, że kupisz sodę oczyszczoną, sodę (do prania), ocet, kwas cytrynowy i szare mydło, a z łatwością wyszorujesz cały dom, zatroszczysz się o ciało i zdrowie. Są to prozaiczne produkty domowe znane już naszym rodzicom i dziadkom. Razem jednak mogą one tak wiele, że wydaje się dziwne, że prawie się ich już nie spotyka w gospodarstwach domowych. W ich miejsce wprowadzono wszelkie możliwe power-spreje, środki czyszczące z aktywną pianą i specjalne produkty zaradcze dla każdego problemu. Uginają się pod nimi półki supermarketów, a w reklamach wszędzie przywołuje się cudowne efekty najnowszych rozwiązań.

Naturalna Pani Domu

    Autorka podaje 150 różnych sposobów na łatwe sprzątanie. Dzięki jej radom wyczyścisz lampy, odświeżysz dywany, wypolerujesz szkło i srebro, a Twoje meble nabiorą blasku. Cały dom będzie lśnił czystością i pięknie pachniał. Poznasz ekologiczne sposoby na pozbycie się plam i pranie ubrań z różnego rodzaju tkanin. Nareszcie będziesz pewien, że Twoim domownikom, a zwłaszcza dzieciom, nie grozi zatrucie resztkami chemicznych środków i mogą czuć się bezpiecznie.
   Wykonanie swojego, w pełni naturalnego, ziołowego i ekologicznego środka jest łatwe i tanie. Pozwala także uniknąć stosowania toksycznych preparatów masowej produkcji. Potrzebujesz zaledwie minuty aby otrzymać wspaniały środek do czyszczenia szyb i blatów. Wystarczy, że do butelki ze spryskiwaczem wlejesz ocet, wodę i dodasz kilka kropli olejku eterycznego.

Szczegółowe Informacje

 • Liczba stron: 

  240, 184

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2014-2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...