Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60170-88-5
Autor: Jim Humble, Cari Lloyd
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360170885
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Purana

Wprowadzenie do książki

Przewodnik stosowania MMS

Jak odzyskać zdrowie

  Jim Humble podczas ekspedycji poszukującej złota w Ameryce Południowej w 1996 roku odkrył, że MMS szybko przywrócił zdrowie ofiarom malarii. Od tamtej pory preparat sprawdził się jako środek, który częściowo lub całkowicie zwalczył dolegliwości u tysięcy osób cierpiących na całą gamę chorób, takich jak rak, cukrzyca, zapalenie wątroby, borelioza, stwardnienie rozsiane, HIV, zapalenie stawów, autyzm, choroba refluksowa przełyku i wiele innych.
  MMS, glinka bentonitowa, DMSO i inne substancje wzmiankowane w tej książce w żaden sposób nie leczą ani nie uzdrawiają organizmu. MMS to utleniacze, które niszczą toksyny i zabijają patogeny poprzez oksydację, zaś bentonit wchłania toksyny oraz patogeny i usuwa je z organizmu. Kiedy patogeny zostaną zlikwidowane, a toksyny utlenione w ramach normalnego procesu eliminacji, organizm wypłukuje je, po czym może uleczyć się sam i odzyskać pełną sprawność.
  Od czasu odkrycia Master Mineral Solution (MMS) świadomość istnienia tego środka wciąż rośnie i ma równie wielu zwolenników, co i przeciwników. Wiadomości zawarte w tej książce mają charakter ściśle informacyjny, a każdy z nas ma prawo sam wybrać swoją drogę powrotu do zdrowia. Przewodnik stosowania MMS zawiera uaktualnione informacje dotyczące dawkowania oraz instrukcje samodzielnego przygotowania tego roztworu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jim Humble, Cari Lloyd

 • Liczba stron: 

  316

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60170-88-5

 • Tłumacz: 

  Roman Palewicz

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...