Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62842-13-1
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788362842131
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Virgo

Wprowadzenie do książki

Oko w oko z Jaźnią

   Na przestrzeni dziejów opisy oświeconych stanów świadomości budziły ogromne zainteresowanie wielu ludzi, a doniesienia o tych stanach wywierały wpływ na jednostki i społeczeństwa. Statystyczna rzadkość ich występowania pobudza ciekawość i podkreśla wagę takich informacji.
   Obecnie istnieje literatura duchowa, która opisuje te stany we wszystkich językach, jednak często są to relacje pobieżne i niekompletne. Niektóre zawierają błędy w tłumaczeniu i wiele pomyłek powstałych podczas przekazywania relacji z pokolenia na pokolenie, zanim zostały spisane. Niektóre pisma zawierają zatem błędy, które obniżyły poziom prawdy w stosunku do oryginalnych nauk oświeconego nauczyciela.
   Ponowne przedstawienie ewolucji świadomości do zaawansowanych stanów ujęte we współczesnym języku jest rzeczą wielkiej wagi. Na dodatek, wiele duchowych traktatów nie zawiera wyjaśnień ani opisów subtelnych detali, które są niezwykle istotne dla zaawansowanych poszukiwaczy. Celem książki Oko w oko z Jaźnią jest przekazanie informacji, które można zweryfikować, i których poziom prawdy może być skalibrowany, aby po raz pierwszy dostarczyć użyteczne informacje, które przejdą testy na wiarygodność. Do tej pory uczniowie duchowi polegali na wierze, swoich przekonaniach lub pogłoskach, jak również na reputacji i pozycji nauczyciela duchowego.
    Wątpiący zawsze skarżyli się na brak możliwości weryfikacji prawdy. Musimy pokonać tę wielką „przeszkodę wątpliwości”. Podobnie jak w książce Siła czy moc, prawdziwość każdej strony, paragrafu, zdania i wypowiedzi w tej książce została skalibrowana i można ją zweryfikować. Wątpienie prowadzi do wiedzy, a celem napisania niniejszej książki było całkowite udostępnienie ogółowi tego, co zostało doświadczone.
   Siła czy moc kończy się słowami Gloria in excelsis Deo!” Ta książka się od nich zaczyna, odnosząc się do ostatecznego, najwyższego doświadczenia duchowego. W rzeczywistości nie jest ono doświadczeniem, tylko wiecznym stanem. Ten stan sam siebie uprawomocnia. Mówi sam za siebie; odsłania się jako rzeczywistość. Nie ma nikogo, kto by go opisywał. Prawda sama się objawia. Jest samowystarczalna i jest kompletna, całkowita, zupełnie oczywista i nieprzeparta dzięki swej wrodzonej wspaniałości.

David R. Hawkins

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David R. Hawkins

 • Tytuł oryginału: 

  The Eye of the I: From Which Nothing is Hidden

 • Liczba stron: 

  458

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62842-13-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Dumińska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...