Niebiańskie znaki
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-378-3
Autor: Doreen Virtue,Charles Virtue
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Niebiańskie znaki

    Czytając tę książkę uświadomisz sobie prawdopodobnie, że anioły wielokrotnie już przesyłały tobie rozmaite znaki. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio prosiłeś anioły o pomoc w realizacji zadania, którego się podjąłeś. Zauważ wszelkie powtarzające się wtedy znaki. W jaki sposób zostałeś przeprowadzony przez to doświadczenie? Czy udaje ci się wyróżnić takie aspekty tego doświadczenia, które same się ułożyły? Jeśli odpowiedź na pytanie brzmi „tak", jest tak dlatego, że prawdopodobnie udało ci się rozpoznać i zaufać anielskim znakom.
   Znaki objawiają się w różnej postaci - czasami są mało widoczne, innym razem dobrze rozpoznawalne.
   Chociaż każdy z nich przekazywany jest w innym celu, wszystkie są po to, aby cię wesprzeć, pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji albo w utwierdzeniu cię w czymś, co już wiesz. Dzięki anielskim znakom nie tylko łatwiej pokonasz trudne sytuacje życiowe, ale również będziesz podejmował decyzje zgodne z twoją drogą życiową i osobistymi celami. Rozpoznając jeden znak, otwierasz się na kolejne.
   W ten sposób możesz udoskonalić każdy aspekt swojego życia, możesz poczuć spełnienie wynikające z tego, że podążasz właściwą drogą - swoją drogą.
   Podążając za przesłaniami, jakie niosą ze sobą znaki pokazujesz aniołom, że jesteś osobą otwartą i żądną wiedzy... zachęcasz je do tego, aby pokazywały ci jeszcze więcej! Jeśli masz problem z rozpoznaniem znaków, poproś anioły o łatwiejsze do odczytania i bardziej zrozumiałe dla ciebie wskazówki.
  Naszym zadaniem nie jest szukanie znaków, lecz ich zauważenie - różnica jest bardzo subtelna. Gorączkowa pogoń za anielskimi sygnałami prowadzi jedynie do spięć, które utrudniają kontakt z tymi niebiańskimi istotami. Pozostając w stanie relaksu, dostrajamy ciało i duszę do energii anielskiej i pozwalamy jej na swobodny przepływ i ochronę.
   Usiądź zatem wygodnie i pozwól sobie na to, aby wiedza, którą tutaj nabędziesz - jak prosić, widzieć i rozpoznawać anielskie znaki - swobodnie do ciebie napływała. Przekazy anielskie objawiają się pod różni), niczym nieograniczoną postacią. W tej książce opisaliśmy najbardziej typowe narzędzia niebiańskiej komunikacji: chmury o kształcie aniołów, monety, piórka, tęcze czy piosenki. Na stronach tej książki zapoznasz się również z opowieściami osób, które osobiście doświadczyły anielskiego przewodnictwa, ochrony i uzdrawiającej mocy.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue,Charles Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Signs From Above: Your Angels' Messages about Your Life Purpose, Relationships, Health, and More

 • Liczba stron: 

  172

 • Wymiary: 

  125x176

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-378-3

 • Tłumacz: 

  Joanna Serewa

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...