Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7864-806-2
Autor: Jim Woodford, Thom Gardner
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788378648062
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: AA

Opowieść człowieka, który doświadczył wspaniałości Nieba, otarł się o grozę piekła i zobaczył zadziwiającą rzeczywistość świata nadprzyrodzonego.

Jim Woodford, doskonały pilot i odnoszący sukcesy biznesmen, miał wszystko - kochającą rodzinę, znaczne bogactwo i wszystkie dobrodziejstwa, które się z tym wiążą. Ale nic z tego nie wystarczało, aby zaspokoić pustkę, którą odczuwał w swoim sercu. Zawsze odczuwał głód czegoś więcej. A potem umarł... Nigdy nie był człowiekiem religijnym. Jeśli chodzi o sprawy Boga i wiary, był mocno ambiwalentny. Ale kiedy przez ponad 11 godzin leżał w łóżku szpitalnym w stanie śmierci klinicznej, jego świadomość została przeniesiona do cudów Nieba i odczuła mrożącą krew w żyłach grozę piekła, chcącego wciągnąć go w wieczną ciemność. A kiedy wrócił, zmienił się na zawsze.

Historia Jima to historia wielu z nas, którzy szukamy sposobu na wypełnienie pustki w swoim życiu i którzy pragniemy rozproszyć życiowe lęki. Niektórzy z nas odczuwają pustkę, samotność i opuszczenie wświecie, który staje się coraz mroczniejszy. To przesłanie dla tych, którzy czują, że ich stopy utknęły w bagnie życia - dla tych, którzy czują, że musi istnieć coś więcej. Historia Jima mówi nam dobitnie, że jest coś więcej!

fragment wstępu Thoma Gardnera

Kiedy będziecie czytać tę książkę, moja relacja może wydać się wam nieprawdopodobna czy trudna do uwierzenia - zbyt piękna, by mogła być prawdą. Niemniej jednak jest prawdziwa. Z przyczyn medycznych przez i 1 godzin mój mózg nie wykazywał żadnej aktywności. W tym czasie doświadczyłem chwały Nieba i ujrzałem na moment przerażający mrok piekła...

Odrobina pogody Nieba i dobroci Boga w jakiś sposób przywędrowały ze mną z powrotem na ziemię. Czuję to każdego dnia. (...) Nie jestem kaznodzieją ani prorokiem czy ekspertem w kwestii Nieba. Jestem po prostu człowiekiem, który zobaczył przebłysk Jego chwały, a teraz pragnie dzielić się Nim z samotnym i zmęczonym światem.

Autor

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jim Woodford, Thom Gardner

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7864-806-2

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...