Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-62-6pak
Autor: Robert Schwartz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788392747734
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Samsara

Wprowadzenie do książki
Pakiet Dar Duszy Odważne Dusze

Pakiet dwóch książek

Dar Duszy

Nowe wydanie książki Roberta Schwartza, dzięki której oczyścisz iuzdrowisz swój umysł iciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy

Autor bestsellera „Odważne dusze” tym razem zmierza się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawia historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt. Analizuje je bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.

Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca itrudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany - głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.

Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia wTwoim życiu mają sens. Nie są karą od Boga ani dziełem przypadku. To, co Ci się przytrafia, kieruje Twoją uwagę na emocje, z jakimi powinieneś się zmierzyć wtym wcieleniu, na Ziemi. Prowadzi również do głębokiego zrozumienia siebie oraz buduje ścieżkę przebudzenia i oświecenia.

Przyjmij tę uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza zaplanowała jeszcze przed Twoimi narodzinami. Pozbądź się poczucia winy inapełnij miłością, zrozumieniem oraz współczuciem wobec samego siebie. Uzdrów się, aodkryjesz, że jesteś najdzielniejszą z istot, która miała odwagę wcielić się wziemskim wymiarze izaplanować sobie tak traumatyczne zdarzenia.

Odważne Dusze

Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia!

Czy wiesz, kim są odważne dusze? Czy myślisz, że mógłbyś być jedną z nich? Opowiadane tu historie na zawsze zmienią to, co myślałeś o znaczeniu doświadczeń, które cię spotykają. Spojrzysz na wszystko z drugiej strony lustra iprzejrzysz się w nim tak, jak zrobili to bohaterowie książki. Niekiedy prawda może być smutna, ale jest wyzwalająca.

Odważne dusze to ludzie, którzy odkryli sens tego, co ich spotkało. Przyjęli to, co dobre, izaakceptowali to, co mogło być trudne ibolesne. Rozpocznij duchową podróż ipoznaj odpowiedzi na pytania, które zadajesz od dawna: „Dlaczego tak się stało?”; „Dlaczego ja?”; „Czym sobie na to zasłużyłem?”. Prawda będzie zaskakująca.

Ty sam jesteś autorem tego, co cię spotkało. Życie to część planu, który powzięła twoja dusza na długo przed narodzinami, aby wypełnić Twoje istnienie miłością izrozumieniem. Niech ta uzdrawiająca wiedza pomoże oczyścić twój umysł iduszę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Schwartz

 • Liczba stron: 

  304, 241

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-62-6, 978-83-62476-31-2

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek, Magdalena Niemczyk

 • Rok wydania: 

  2009, 2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...