Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-885-2
Autor: Anke Evertz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375798852
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Niezwykła opowieść z pogranicza śmierci o odmiennym stanie świadomości i sensie życia

  Książka "Dziewięć dni w nieskończoności" autorstwa Anke Evertz opowiada o jej doświadczeniu bliskiego spotkania ze śmiercią i jakie refleksje wyniosła z tego doświadczenia na temat życia i śmierci.

Evertz opisuje swoją historię, kiedy to trafiła na oddział intensywnej terapii i była na granicy śmierci. W tym czasie, miała wizje i przeżycia, które przekroczyły granice świata fizycznego i pozwoliły jej doświadczyć czegoś, co nazwała "Dziewięcioma dniami w nieskończoności". Opowiada o tym, jak jej doświadczenie zmieniło jej postrzeganie życia i śmierci, jak zyskała nową perspektywę i odkryła głębsze znaczenie swojego życia.

  Książka ta jest oparta na osobistych doświadczeniach autorki i jest opowieścią o jej podróży przez czas i przestrzeń, aby zrozumieć, co dzieje się po śmierci. Przedstawia również jej wnioski i przemyślenia na temat natury życia i śmierci, a także na temat związku między światem materialnym a duchowym.

W sumie, książka "Dziewięć dni w nieskończoności" to refleksyjna i inspirująca opowieść o tym, co może czekać nas po śmierci i jakie przesłanie możemy odnieść z takich doświadczeń.

  Książka ta jest oparta na osobistej historii autorki, która dzieli się swoją historią, aby pomóc innym zrozumieć, co się dzieje po śmierci i jakie są nasze związki z innymi światami. Evertz opowiada o swoim przeżyciu w sposób przystępny i poruszający, zapraszając czytelnika do refleksji nad własnym życiem i jego sensami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anke Evertz

 • Tytuł oryginału: 

  Nine Days of Eternity: An Extraordinary

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  155x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-885-2

 • Tłumacz: 

  Cieślik Elżbieta

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...