Wczytuję dane...
KOD: 978-83-923879-5-4
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365400062
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Wprowadzenie do książki

Siła czy moc

   KAŻDY Z NAS STAJE CODZIENNIE przed koniecznością dokonywania wyborów. Często dotyczą one kwestii zupełnie zwyczajnych, są podejmowane bez zastanowienia i spontanicznie. Rzeczywistość nie szczędzi nam również sytuacji, w których musimy dokonywać wyborów bardzo trudnych, decydujących w sposób zasadniczy o naszej przyszłości i życiu. Bywa też tak, że po podjęciu z pozoru zupełnie błahej decyzji, dowiadujemy się, że coś lub ktoś - intuicja, instynkt, wewnętrzna mądrość a być może Bóg - uchroniło nas przed niebezpieczeństwem bądź popełnieniem życiowego błędu.
   Książka SIŁA czy MOC mówi o dokonywaniu wyborów, a raczej - o tym, jak dokonywać tych właściwych. Na przykładach z naszej codzienności takich jak sztuka, sport, polityka czy świat mediów pokazuje, że istnieją odmienne sposoby życia i że decyzja, czy podejmując działanie użyjemy sity, czy mocy, należy do nas.
   Dzięki tej książce będziesz w stanie uniknąć błędów, rozpoznać prawdę i fałsz, a w konsekwencji - osiągnąć harmonijne życie, przepełnione radością i spokojem. Czary mary? Nic bardziej mylnego, ponieważ metoda tu opisana wykorzystuje doskonałe i niezawodne w swych wskazaniach narzędzie - ludzkie ciało.
   Podejmując decyzję o wydaniu polskiego przekładu książki SIŁA czy MOC, kierowałam się przede wszystkim wiarą w najlepsze intencje Autora, w jego głębokie poczucie słuszności i wewnętrzną gotowość dokonania takiego przekazu, a także przekonaniem do stosowanych przez niego metod. Mimo że książka w dużym stopniu odwołuje się do naukowych badań i eksperymentów, a także wymaga odpowiedniego skupienia, czyta się ją z przyjemnością - Hawkins pisze bowiem pięknym językiem o niezwykłej tkaninie życia. Jej autentyzm i twórczą inspirację, jaką ze sobą niesie, czuje się podczas całej lektury! Autor zwraca uwagę na połączenie ludzkiego umysłu z ciałem, a także pokazuje, że ciało - poza naszą świadomą kontrolą - potrafi rozróżnić to, co wspiera życie, od tego, co jest mu przeciwne.
   Zanim polskie wydanie zostało przygotowane do druku, wiele osób miało kontakt z tą książką. Przede wszystkim - pracujący przy niej zespół. Każdy, kto jej dotknął, otwierał się na jej przesłanie. Wszyscy zgodnie podkreślali, że ich życie się zmieniło. Mówili: „To niesamowite, że za każdym razem, gdy ją czytam, książka jest świeża i nowa” „Teraz bardziej rozumiem siebie i innych wokół mnie! Stałem się bardziej tolerancyjny” Z czasem coraz więcej e-maili zawierało jeszcze jedno, bardzo ważne dla mnie, zdanie: „D Z I Ę K U J Ę Ci za tę książkę!” Zauważyłam, że dzieło Hawkinsa robi głębokie wrażenie na wszystkich - bez względu na to, jakie mają przygotowanie i jakie mają doświadczenia - ponieważ rozumienie jego książki nie zachodzi na poziomie intelektualnym. Treści są tu przekazywane w zdaniach, których znaczenie istotnie przekracza wartość informacyjną poszczególnych słów. Dlatego za każdym razem jesteś w stanie „dostrzec” w niej coś innego, coś nowego, co wywołuje olśnienie i okrzyk zrozumienia.

    Nie chcę Cię przekonywać do przeczytania tej książki. Ale jeśli trafiła ona w Twoje ręce i jesteś nią zainteresowany - to oznacza, że jesteś na to gotowy!

Dorota Więckowska-
Granicka Wydawca
Warszawa, 4 lipca 2010

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David R. Hawkins

 • Tytuł oryginału: 

  Power Vs Force. The Hidden Determinants of Human Behavior

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-923879-5-4

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Dumińska

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...