Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8132-206-5
Autor: Pema Chördön
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381322065
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Znak

Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie.

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie.

Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia – a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość. Gdy wybierzemy to drugie, Pema Chödrön zapewni nam narzędzia niezbędne do radzenia sobie z trudnościami, które napotkamy na swojej drodze.

Pema Chödrön - buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Pema Chördön

 • Liczba stron: 

  202

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8132-206-5

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy