Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-485-8
Autor: Esther Hicks,Jerry Hicks
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774858
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Medytuj a będzie Ci dane

   Jeśli jesteś taki, jak większość z nas, prawdopodobnie zechcesz posłuchać fragmentu dołączonej do książki Medytuj a będzie Ci dane płyty CD z medytacjami jeszcze przed przeczytaniem niniejszego podręcznika.
   Skoro jednak trzymasz to potencjalnie potężne narzędzie, służące poprawie życia osobistego, proponujemy, żebyś zarezerwował sobie około 45 minut na zapoznanie się z częścią tego podręcznika zatytułowaną „Ogólny Dobrostan”, zanim przejdziesz do słuchania nagrań do medytacji.
    Kiedy razem z Esther zaczęliśmy pracować nad tym zestawem, składającym się z płyty pod tytułem Wnikanie w Wir: Medytacje i towarzyszącego jej Podręcznika zatytułowanego „Medytuj a będzie ci dane”, naszą intencją było stworzenie pierwszego tego rodzaju, łatwego do wykorzystania narzędzia, które ułatwiłoby poprawę Wibracji użytkownika w czterech podstawowych sferach: poczucia Ogólnego Dobrostanu oraz odczuć i perspektyw odnośnie Obfitości finansowej, Fizycznego Dobrostanu oraz Relacji.
   Pamiętaj jednak, że ani płyta CD do medytacji, ani informacje zawarte w towarzyszącym jej książce Medytuj a będzie Ci dane, nie mają na celu zastąpienia jakiejkolwiek profesjonalnej pomocy psychologicznej bądź medycznej; służą raczej wzmocnieniu wszelkich innych środków, z jakich może korzystać słuchający, a których zadaniem jest poprawienie jego samopoczucia.
   Abraham uczy nas (od początku naszej współpracy, czyli od ponad dwudziestu lat), że wszystko, co zamierzamy zrobić (niezależnie od tego, czy inni ocenią nasze intencje jako dobre czy złe)… robimy tylko dlatego, że jesteśmy przekonani, iż osiągnięcie danego celu sprawi, że poczujemy się lepiej… Dlatego też niniejsze nauki Abrahama koncentrują się przede wszystkim na dotarciu do tego punktu lepszego samopoczucia (czyli do Wiru) właśnie teraz!
    Radzimy, żebyś nauczył się korzystać z nagrań Abrahama w najlepszy dla siebie sposób, ale nie polecamy medytowania dłużej niż przez 15 minut dziennie. Abraham radzi: „Życie polega na świadomym, przytomnym, radosnym przeżywaniu; a zatem codzienna piętnastominutowa medytacja całkowicie wystarczy”. Co więcej, tempo oddychania zgodne z nagraną na płycie muzyką (która ma ci przypominać, by oddychać głęboko) prawdopodobnie wyda ci się na początku tego procesu niezwykle powolne. Jeśli tak, to proponujemy, abyś (zamiast próbować je forsować) przez kilka dni, a nawet tygodni, po prostu pozwolił, by twój rytm oddychania uspokajał się w sposób łagodny, lecz naturalny, aż do osiągnięcia kojącego i krzepiącego tempa sześciu oddechów na minutę.
   Zdecydowanie odradzamy słuchania nagrań relaksujących medytacji Abrahama w trakcie jazdy samochodem. (Istnieją setki innych nagrań Abrahama idealnie nadające się do słuchania podczas jazdy). Również, o ile nie chcesz zasnąć, sugerujemy korzystanie z nagrań do codziennych medytacji na siedząco, w pozycji wyprostowanej (i z zamkniętymi oczami, żeby uniknąć rozproszenia uwagi).
    Dodajmy przy okazji, że wszystkie Nauki Abrahama® chronione są prawem autorskim przez Jerry’ego i Esther Hicks i że jesteśmy wdzięczni za wszelki udział w popularyzacji i współtworzeniu tego wybornego dzieła. Jeśli więc postanowisz podzielić się tymi materiałami z innymi, chcielibyśmy cię prosić o dzielenie się nimi w ich najczystszej i najwartościowszej postaci – to znaczy, udostępniając zarówno Podręcznik „Medytuj, a będzie Ci dane”, jak i dołączoną do niego płytę CD z medytacjami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Esther Hicks,Jerry Hicks

 • Tytuł oryginału: 

  Getting Into The Vortex: Guided Meditations CD and User Guide

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  145 x 165

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-485-8

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...