Podróż do teraz
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61897-00-2
Autor: Leonard Jacobson
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361897002
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
'

Wprowadzenie do książki

Podróż do teraz

   Skoro sięgnąłeś po książkę Podróż do teraz, to znaczy, że jesteś gotowy uwolnić się od ciasnego świata umysłu i wejść do nieskończonego i nieograniczonego świata TERAZ.
    Masz przed sobą wszechstronny przewodnik do przebudzenia. Kiedy go doświadczysz, będziesz podróżował po świecie piękniejszym i bardziej tajemniczym, niż możesz sobie wyobrazić.
     Na kartach książki dzielę się tym, jak w prosty sposób uciszyć umysł i jak stać się w pełni obecnym i przebudzonym w prawdzie życia. Pokazuję, jak wzrastać w mistrzowskim panowaniu nad umysłem i ego, aby móc na co dzień żyć teraźniejszością.
     Obecność udoskonala każdy aspekt twojego życia, włącznie z relaq''ami z innymi ludźmi. Jest to niesłychanie ważne.
    W kluczowej części przewodnictwa ku chwili obecnej opowiadam o podróży duszy i wcześniejszych wcieleniach. Mówię o Bogu i odwiecznym wymiarze życia. Mówię o potrzebie uzdrowienia, wybaczenia i skruchy. Mówię o właściwym wyrażaniu emocji. Mówię sporo o ego i o tym, jak wyzwolić się spod jego tyranii. Mówię o śmierci.
    To wszystko ma służyć jednemu celowi. Jak uwolnić się od przeszłości i w pełni przebudzić do życia w chwili obecnej? Jak przebudzić się z iluzji i rozpoznać prawdę życia? Jak powrócić do Jedności i żyć efektywnie w świecie czasu?
     Zachęcam, aby do lektury podejść w sposób prostoduszny. Tej książki nie napisałem bowiem dla umysłu lub ego. Napisałem ją dla tego wymiaru w tobie, który jest gotowy się przebudzić, który zawsze był i zawsze będzie przebudzony. Adresuję ją do tego wymiaru, który jest odwieczny.
   Każda strona tego przewodnika odkrywa rąbek tajemnicy. Jest jak mapa drogi do domu. Proponuję najpierw powoli przeczytać ją w całości, a potem od czasu do czasu sięgać do wybranych fragmentów. W każdym z nich odnajdziesz ukryty klucz do przebudzenia.
    Książka Podróż do teraz, którą trzymasz w reku, ma moc uwolnienia śpiącego olbrzyma w twoim wnętrzu. Jeśli całym sobą przyjmiesz to, co zostało w niej przekazane, przebudzisz się.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Leonard Jacobson

 • Tytuł oryginału: 

  Journey Into Now: Clear Guidance on the Path of Spiritual Awakening

 • Liczba stron: 

  274

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61897-00-2

 • Tłumacz: 

  Dariusz Wróblewski i Iwona Luty

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...