Medytacje Dzień Po Dniu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-85594-27-7
Autor: Anonim
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Media Rodzina

Wprowadzenie do książki

Medytacje Dzień Po Dniu

   Książeczka Dzień po dniu to owoc pracy Grupy Młodych z Denver w stanie Kolorado. Adresowana jest przede wszystkim do młodzieży uzależnionej od środków zmieniających świadomość. W tekście obrazowo i wyczerpująco przedstawiono istotę filozofii życia „ dzień po dniu", która to idea nader dobrze przemawia do przedstawicieli wszystkich pokoleń; jednodniowe „lekcje życia" — ujęte w formę medytacji — obejmują okres całego roku. W niezwykle przystępny, a zarazem głęboki sposób podjęto tu również wątek odwiecznej tęsknoty człowieka za Istotą Najwyższą. Wiele uwagi poświęcono też zagadnieniu prawidłowych relacji międzyludzkich oraz problemom rozwoju osobowości i wzrostu duchowego.
   Jesteśmy dumni, mogąc przedstawić niniejszą książkę jako wartościowe uzupełnienie tomiku Dwadzieścia cztery godziny, choć stanowi ona także samodzielną całość. Oba tytuły wspierają się nawzajem w inspirujących sugestiach i przemyśleniach, których podstawowym zadaniem jest służyć osobom uzależnionym pomocą w rozwiązywaniu życiowych problemów dnia codziennego. Ale tak jak Dwadzieścia cztery godziny nadały nową jakość i sens życiu wielu ludzi nie cierpiących z powodu uzależnienia, podobnie Dzień po dniu proponuje uniwersalne przesłanie wszystkim tym, którzy w codzienne „dzisiaj" gotowi są włożyć maksimum twórczego wysiłku, ażeby osiągnąć pełnię szczęśliwego istnienia.
   Pozdrawiamy młodych ludzi z Denver, wyrażając zarazem wdzięczność za to, że zechcieli podzielić się z nami sobą. Bóg z Wami!

HAZELDEN

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anonim

 • Tytuł oryginału: 

  Day by Day

 • Liczba stron: 

  392

 • Wymiary: 

  100x155

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-85594-27-7

 • Tłumacz: 

  Zuzanna J.

 • Rok wydania: 

  1997

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...