Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67032-15-5
Autor: Piet Oudolf, Noel Kingsbury
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★

Niniejsza książka, prezentując oryginalne plany nasadzeń Oudolfa, po raz pierwszy w przejrzysty sposób pokazuje ogrodnikom i innym specjalistom z branży, jak powstają ogrody i założenia krajobrazowe niderlandzkiego mistrza. Ogromną dla nich pomocą może być także obszerny katalog roślin pełen istotnych informacji, takich jak przewidywana długość życia poszczególnych gatunków i odmian, trwałość ich nasionostanów czy skłonność do rozrastania się bądź rozsiewania.

Ogrody Pieta Oudolfa wydają się doskonałością na wielu różnych płaszczyznach i są czymś znacznie więcej niż tylko sumą swoich składowych. Ogrody przyszłości. Czas na zmianę to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy interesują się tworzeniem założeń obfitujących w rośliny, a jednoczśnie współgrających z otoczeniem, wspierających bioróżnorodność i będących pokarmem dla ludzkiej duszy.

Książka adresowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, od osób uprawiających ogrody przydomowe do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów, a także do architektów krajobrazu. Może też być cenną pomocą dla architektów, którzy w projektowaniu muszą wziąć pod uwagę zieleń, w którą wpisuje się ich obiekt, a także dla ekologów, którzy coraz częściej biorą udział w projektowaniu przestrzeni miejskiej. Mamy nadzieję, że książka ta przyczyni się do głębszego wplecenia roślin w tkankę naszego życia i zainspiruje do zmian w projektowaniu ogrodów przyszłości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Piet Oudolf, Noel Kingsbury

 • Tytuł oryginału: 

  Planting A New Perspective

 • Wymiary: 

  215x255

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-67032-15-5

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...