Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61995-34-0
Autor: Patrick Holford
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Filar

Wprowadzenie do książki

Rakowi powiedz nie

 Metody zapobiegania i zwalczania raka bez udziału lekarstw 

Każdy powinien nauczyć się zapobiegać rakowi. Najłatwiejsza jest profilaktyka, lecz nawet osoby, u których zdiagnozowano wczesną postać nowotworu, nogą często zapobiec jego rozwojowi lub nawrotowi. Pierwotna postać raka rzadko zagraża życiu. Najwięcej ofiar zabiera rak wtórny.
   Przy każdej okazji staram się podkreślać, że na nowotwór należy patrzeć holistycznie, co znaczy, że podejmując walkę z nowotworem, trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwe czynniki jego rozwoju, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a nie tylko patrzeć na konkretny zaatakowany organ lub obszar organizmu. Twój organizm jest bardzo skomplikowanym mechanizmem, ale - niestety - większość ludzi lepiej traktuje swoje samochody niż własne ciało! Poddają je corocznemu przeglądowi, a przynajmniej, od czasu do czasu, wymieniają olej czy robią generalne sprzątanie. Tymczasem wzmianka o detoksie wywołuje u nas popłoch.
   Jeśli stwierdzono u ciebie nowotwór, musisz koniecznie przestrzegać właściwej diety, zająć się nierównowagą hormonalną, unikać kancerogenów oraz wzmacniać system odpornościowy. Celem tej książki jest wyjaśnienie, co to oznacza w praktyce. Najpierw jednak warto wiedzieć, jakie są przyczyny raka co można robić, aby utrzymywać organizm w dobrym zdrowiu.

Jak czytać książkę Rakowi powiedz nie?

   Rak to bardzo skomplikowana choroba, więc napisałem tę książkę tak, aby ułatwić zrozumienie tego, co jest niezbędne dla zmniejszenia zagrożenia.
Część I: Wyjaśnia, czym jest rak oraz jakie czynniki wpływają na jego rozwój, a także pokazuje, dlaczego stosując się do zaleceń zawartych w tej książce, możesz spodziewać się niemal stuprocentowej ochrony przed zachorowaniem.
Część II: Odkrywa związki pomiędzy rozmaitymi artykułami spożywczymi a rozwojem lub uniknięciem raka. Przeczytanie tej części ułatwi zrozumienie podstawowych zaleceń umieszczonych w dalszych rozdziałach.
Część III: Przedstawia styl życia i czynniki środowiskowe sprzyjające zachorowaniu na raka oraz sposoby na zmniejszenie ryzyka wystąpienia nowotworu.
Część IV: Pokazuje, jak składniki pokarmowe i inne naturalne substancje lecznicze pomagają uniknąć zachorowania na raka, i opisuje te, które mogą odegrać konkretną rolę w sytuacji, gdy już zdiagnozowano u ciebie nowotwór.
Część V: Zawiera jasne, praktyczne wskazówki, jak uniknąć raka. Jeśli nie chcesz czytać całej książki, przeczytaj chociaż ten rozdział. Zawiera on listę działań potrzebnych do stworzenia antynowotworowej diety i zdrowego stylu życia.
Część VI: Wskazuje, co robić, jeśli się zachoruje na raka - jak stosować naturalne podejście obok terapii konwencjonalnej, aby zwiększyć szanse na wyzdrowienie po zastosowaniu chemioterapii, naświetlaniach i leczeniu operacyjnym, oraz jak redukować ryzyko nawrotów. Rozdział ten zawiera też konkretne rady postępowania w dwóch najczęściej występujących rodzajach nowotworów: piersi i prostaty.
Część VII: Daje konkretne informacje na temat czynników ryzyka i prewencji dla każdego typu raka oraz wskazówki dietetyczne.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Patrick Holford

 • Tytuł oryginału: 

  Say No to Cancer

 • Liczba stron: 

  378

 • Wymiary: 

  140x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61995-34-0

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Kaźmierczak-Maciejewska

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...