Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65168-01-6
Autor: Manuela Sherman
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365168016
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Wena

Wprowadzenie do książki

Rak mój Nauczyciel mój Uzdrowiciel

   Dostajesz do ręki nasze najmłodsze dziecko - książkę „Rak - mój Nauczyciel, mój Uzdrowiciel". Znawcy tematu twierdzą, że jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich pragnących uzdrowienia. Dla tych, którzy sami chcieliby się uwolnić od choroby, i dla tych, którzy w tym uwolnieniu pomagają innym - terapeutów, uzdrowicieli czy choćby bliskich chorego.

   Chociaż jest to osobista droga do zdrowienia Autorki, skorzystać z niej może każdy. I nie tylko w przypadku raka. Dlatego zapraszamy do odbycia z Manuela jej pełnej mądrości uzdrawiającej podróży z rakiem.

   Wielkim odkryciem Manueli Sherman była teoria Recall Healing, mówiąca m.in. o tym, że choroby i inne dysfunkcje pojawiają się jako odpowiedź ciała na nieuświadomione cierpienie duszy. To dojmujące emocje towarzyszące jakiemuś wydarzeniu - zapisane w podświadomości, a więc takie, z których istnienia nie zdajemy sobie sprawy - są przyczyną niedomagania organizmu. Recall Healing/Totalna Biologia pomaga w ich odszukaniu, nazwaniu i uwolnieniu się od nich.

   Twórca metody i założyciel Instytutu Recall Healing, dr Gilbert Renaud zapewnia, że w jego trzydziestoletniej praktyce zależność między traumą a wystąpieniem choroby dało się zauważyć w ponad dziewięćdziesięc  iu procentach przypadków.

   Czym więc jest Recall Healing/Totalna Biologia? Jest to niezwykła metoda uzdrawiania przez świadomość, wyjaśniająca, że każda dysfunkcja organizmu pojawia się jako najlepsze rozwiązanie mózgu wówczas, kiedy świadomy umysł - nie mogąc sobie poradzić z traumatycznym doznaniem - przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości, a stąd na plan fizyczny. Uświadomienie sobie tych głęboko ukrytych emocji i wynikających z nich przekonań uruchamia proces zdrowienia.

   Recall Healing nie namawia chorego do rezygnacji z medycyny akademickiej. Wręcz przeciwnie, uznaje, że postępowanie w zgodzie z zaleceniem lekarza jest jak najbardziej właściwe i zdecydowanie powinno być priorytetem. Metoda ta pomaga uzdrowić na poziomie emocji, co w większości przypadków przekłada się na zdrowie na poziomie fizycznym. Dlatego tak bardzo ceniona jest w świecie.

   W Polsce jej propagowaniem zajmuje się Instytut Wiedzy Waleologicznej. Organizuje treningi Recall Healing/Totalnej Biologii dające podstawową wiedzę z tego zakresu oraz treningi specjalistyczne, w znacznym stopniu ją pogłębiające. Doktor Renaud - cieszący się ogromnym uznaniem również w świecie naukowym - udziela także konsultacji prywatnych.

Irena Galińska-Musioł
wydawca

Recall Healing uwzględnia zalecenia lecznicze autorstwa psychiatry Carla G. Junga. Można je sprowadzić do trzech ważnych kroków:

 1. Konflikt - ponadprzeciętny wzrost poziomu stresu pojawiający się w odpowiedzi na dramatyczną sytuację życiową (nazywany tu też emocjonalną traumą) kryjący się za przypadłością - musi zostać zidentyfikowany;
 2. Należy podjąć odpowiednie kroki do rozwiązania tego konfliktu. To oznacza podjęcie efektywnych procedur medycznych, skutecznej diety, stosownych ćwiczeń fizycznych i właściwych terapii; 
 3. Osoba dotknięta chorobą musi wytrwać w procesie leczenia. Choć większości chorych marzy się uzdrowienie w tydzień czy dwa i bez dokonywania żadnych zmian w celu poprawy warunków, które mogły się przyczynić do powstania choroby, to od poważnych chorób nie da się uwolnić w ciągu jednej nocy. Skuteczne uzdrowienie wymaga zmiany schematów, dokonywania świadomych wyborów i z czasem podążania za nowymi rozwiązaniami.

   Podczas leczenia raka Manuela Sherman zidentyfikowała źródło swojej choroby, wdrożyła efektywne procedury, aby usunąć jej przyczyny, i wytrwała w rozwijaniu i podtrzymywaniu nowego stylu życia. W książce Rak mój Nauczyciel mój Uzdrowiciel dzieli się doświadczeniem z tego procesu, który ostatecznie pozwolił jej zostać „obserwatorem" własnego życia.

  Kiedy nauczysz się obserwować swoje zachowanie, sprawy zaczynają się „odwracać". Manoli obserwowała swoje życie i zaczęła zmieniać sposób jego postrzegania. Odkryła zupełnie nowy sens własnej tożsamości. W rezultacie tej głębokiej introspekcji sama uleczyła się z poważnej choroby. Manoli, podziwiam Cię za to, czego dokonałaś, i za to, czego mnie nauczyłaś. Jestem Ci wdzięczny i pełen uznania dla Twojej pracy.

  Teraz, drogi Czytelniku, zapraszam Cię do poznania mądrości uzdrawiającej podróży Manueli Sherman. Oby stała się częścią Twojej drogi do zdrowia.

Szczegóły

 • Autor: 

  Manuela Sherman

 • Tytuł oryginału: 

  Cancer: My Teacher, My Healer

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-65168-01-6

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...