Wczytuję dane...
KOD: 978-83-931537-0-1
Autor: Jewgienij Lebiediew
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788393153701
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: AlterMed

Wprowadzenie do książki

Wylecz się z raka. TOM 1

   Leczenie każdego chorego powinno odpowiadać czterem zasadom: skrucha, post, modlitwa, zioła i nalewki. Pozbywszy się choroby, możecie udzielać pomocy w leczeniu innym. Przypomnę jeszcze raz: jeśli wasz nowotwór jest większy niż 3 cm i wrasta w inne miejsca, to musicie indywidualnie dobrać schemat leczenia, począwszy od schematu numer 4, a jeśli macie nowotwór krtani, szczęki, wargi, policzka, płuc, to trucizny roślinne musicie przyjmować w połączeniu z zażywaniem Befunginu i wyciągu z igliwia sosny, i owoców dzikiej róży. Przy pojawieniu się osłabienia albo podwyższeniu się temperatury do 39,7 - 40° należy o połowę zmniejszyć dawki przyjmowanych ziół i wyciągów.
   Kiedy pisałem tę książkę, zadzwoniło do mnie około 30 osób z całej Ukrainy, które opowiedziały, jak przebiega ich leczenie. Słuchałem o tym, że z jelit „wypadają” robaki, błony, „meduzy” ze śluzu, z nerek wychodzi piasek. W czasie drenażu z kanałów żółciowych wydostają się żółte i czarno-zielone okruchy i „pestki”. Dwóch chorych z nowotworem płuc już mi oznajmiło, że nowotwory wskutek działania okładów z CuS04 przemieściły się bliżej żeber, rozpulchniły się i u jednego już zaczął się tworzyć ropień. Czasem układali na żebra kompresy ze świeżego twarogu (dwa razy na dobę po cztery godziny w ciągu 5-6 dni z rzędu). Chorym z nowotworami większymi niż 10 cm mogę poradzić, by po wykonaniu czterech schematów od razu przejść do wywaru z igliwia, Befunginu i szczwołu według metody Tiszczenko, nie więcej jednak niż 10 - 20 kropli i najważniejsze - bez pośpiechu, niezależnie od tego, jak bardzo chcecie uwolnić się od choroby. Zniszczenie większych nowotworów zawsze grozi choremu śmiercią, dlatego nie należy się spieszyć.
   Zadbajcie o dobre jakościowo nalewki ze szczwołu, kokornaka, zawilca, przestępu, tojadu i, przestrzegając postu, zaczynajcie oddziaływać na swój nowotwór nalewkami z tych ziół, które można stosować na przemian z przyjmowaniem zestawu ziół ze schematu nr 4 z jastrzębcem i kursem przyjmowania zestawu o. Gieorgija.
   Nalewki zrobią wam zielarze, możecie też sporządzić je sami. W następnej książce opiszę, jak ja je przygotowuję i w jakich dawkach należy je przyjmować. Tym z czytelników, którzy przyjęli kurs „chemioterapii”, stanowczo radzę pierwszy miesiąc leczenia wykorzystać na wyprowadzenie „ciężkich lekarstw” i oczyszczenie jelit.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jewgenij Lebiediew

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-931537-0-1

 • Tłumacz: 

  Marcin Pracki

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...